o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Ukłon Bidena w stronę środowisk LGBT+. Internauci od razu to zauważyli

10
Podziel się

20 stycznia Joe Biden objął urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Już w kampanii wyborczej polityk zapowiadał zmiany - choćby ws. środowisk LGBT. Pierwsze kroki pojawiły się już nawet na stronie internetowej Białego Domu.

Ukłon Bidena w stronę środowisk LGBT+. Internauci od razu to zauważyli
Zdjęcie poglądowe ( PAP, EPA, Twitter, Doug Mills , POOL)
bEizxGMl

Joe Biden działa ze swoją administracją od pierwszego dnia prezydentury. Nowy prezydent zaznacza swoje różnice poglądowe z Donaldem Trumpem. Na początku swojej kadencji podjął już decyzje o powrocie USA do Światowej Organizacji Zdrowia i paryskiego porozumienia klimatycznego. Kolejna zmiana została wprowadzona na stronie internetowej Białego Domu.

Administracja Joe Bidena zrobiła ukłon w stronę środowisk LBGT+. Od teraz w formularzu kontaktowym można wybrać zaimek. Pojawiło się kilka możliwych opcji do wyboru, takich jak między innymi on, ona lub inne. Różnorodność przejawia się również w wyborze zwrotu grzecznościowego. Na innowację od razu zwrócili uwagę amerykańscy internauci.

bEizxGMn

Biden chce bronić mniejszości

Biden zapowiadał w swojej kampanii bronić społeczności LBGT+. Innowacja na stronie internetowej jest jedną z pierwszych przejawów realizacji tej zapowiedzi. Podczas pierwszego dnia urzędowania nowy prezydent podpisał również dekret zapobiegający dyskryminacji w miejscu pracy, ze względu na orientację seksualną lub tożsamość płciową. Biden chce również znieść wprowadzony przez Trumpa zakaz wobec osób transpłciowych służących w armii USA.

bEizxGMt
Zobacz także: Donald Trump a Polska. Tak zapamiętamy jego prezydenturę
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEizxGMO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
Prawda Adam
5 miesięcy temu
Biden,bida będzie i tyle ,bydzie.
Katolik
5 miesięcy temu
Dobry człowiek szacunek
USA
5 miesięcy temu
Na ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie pojawiły się tęczowe flagi. Wywieszenie flag ma związek z ogłoszeniem przez Donalda Trumpa Miesiąca Dumy LGBT. Prezydent Stanów Zjednoczonych podkreślił, że osoby LGBT miały wyjątkowy wkład w amerykański naród i zaapelował, by się z nimi solidaryzować. W związku z obchodami Miesiąca Dumy LGBT i uznaniem wyjątkowego wkładu tych osób w nasz wielki naród, stańmy solidarnie z wieloma osobami LGBT, które mieszkają w dziesiątkach krajów na całym świecie, które karzą, więżą, a nawet wykonują egzekucje na podstawie ich orientacji seksualnej. Mój rząd rozpoczął globalną kampanię na rzecz dekryminalizacji homoseksualizmu i zaprasza wszystkie narody, aby dołączyły do nas w tym wysiłku - napisał Donald Trump.
bEizxGMP
a fe
5 miesięcy temu
Ameryki już nie ma! Wykończyli ją na spółkę twittery i fejsbuki. Stalin z Leninem się w grobie przewracają z rechotu. Nowy Lenin naszych czasów: Zuckenberg. Najpierw ukradł cudzy pomysł pracodawcy, a następnie demokrację Ameryce. Bareja by tego lepiej nie wymyślił.
ProszeoPomoc,
5 miesięcy temu
. ..chciałabym Bardzo Przeprosić za ten komentarz mam nadzieję, że Nikogo Nie Obrażam ten sposób.,Bo wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko ... Jednak już nie wiem co robić.. Nie Mam Już Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie moim Całym Światem. .,Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie., Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie..Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to nie zdało,. Syn siedział na ławce i jak podeszłam do Niego bez gazetki powiedział tylko: Chodź mamuś nazbieramy kamyków pod blokiem.,Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu..,Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady..Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji.Pracowałam,,,. starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek Nigdy nie chodził Głodny...,Byle Tylko mój Skarb miał wszystko co potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,.Ta sytuacja Mnie Przerasta,, Jestem Załamana.Czuję, że zawodzę jako Matka. Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca,, Życzę dobrej Piątkowej nocy.. Ola z Torunia SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7. .
Icek
5 miesięcy temu
USA TO SZATAN TAK MÓWIĄ ARABOWIE I MAJĄ RACJĘ W 100%
Gosc2
5 miesięcy temu
Mam nadzieje, ze Beiden przekona z czasem tych fanatykow trumpistow, ze tylko zgoda buduje, a nie zgoda rujnuje, w tym przypadku demokracje
ula
5 miesięcy temu
Śmiechu warte zal.mi Ciebie Ameryko twój los istnienia dobiega końca sama się zniszczysz ale Europy nigdy NIe dostaniesz !!!
Gosc2
5 miesięcy temu
Bravo dla nowego prezydenta USA, tego oczekiwano po nim. Pozytywne zmiany koja serce jeszcze nalezy po czekac na realizacje I przestrzga nie ustaw.
cow wy
5 miesięcy temu
fajnie prawdziwe komentarze są usuwane a spam z erotyczna reklama nie O2 szykuj sie na pozew użytkowników
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić