aktualizacja 

Ukraina bije brawo. Polski tygodnik pokazał Scholza, Macrona i Putina

Szerokim echem na świecie odbiła się okładka najnowszego wydania tygodnika "Wprost". Na wymownej grafice grafik przedstawił swoją interpretację stosunków między Scholzem, Macronem i Putinem.

Ukraina bije brawo. Polski tygodnik pokazał Scholza, Macrona i Putina
Okładka "Wprost" zrobiła zamieszanie (Pixabay, Wprost)

Władimir Putin w wielu krajach stał się znienawidzonym zbrodniarzem wojennym. Przywódcy państw na całym świecie mają bardzo ograniczony kontakt z prezydentem Federacji Rosyjskiej od momentu, kiedy rozpoczęła się bestialska inwazja na terenie Ukrainy. Reguła ta nie dotyczy jednak wszystkich polityków w Europie.

Negocjacje telefoniczne z Władimirem Putinem prowadzi Emanuel Macron. W mediach społecznościowych niejednokrotnie pojawiały się sesje fotograficzne, na których widać prezydenta Francji rozmawiającego przez telefon. Próby przekonania Putina do zakończenia wojny podjął również Olaf Scholz. Kanclerz Niemiec niejednokrotnie kontaktował się z Rosjaninem. Ostatnio politycy rozmawiali wspólnie na jednej linii.

Postawa Macrona i Sholza jest silnie krytykowana. Wiele osób uważa, że Władimirowi Putinowi nie powinno poświęcać się uwagi oraz czasu na rozmowę. Fakt ten postanowił wykorzystać tygodnik "Wprost". W najnowszym numerze umieszczono na okładce grafikę przedstawiającą europejskich polityków mówiących do ogromnej słuchawki, a na jej drugim końcu Putina kąpiącego się w krwi.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pomysłowa grafika odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Pomysł autora zdecydowanie przypadł do gustu m.in. ukraińskiemu magazynowi "Business Ukraine magazine", który zamieścił okładkę na Twitterze. Pomysł docenili również komentujący.

Czas przestać uspokajać Putina: ta mocna strona tytułowa polskiego magazynu ilustruje szaleństwo, które nadal wzywa Kreml, gdy Rosja prowadzi ludobójczą wojnę na Ukrainie - napisał magazyn.
Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić