aktualizacja 

Ukraińcy niczego nie marnują. To kiedyś był zasobnik od rosyjskiej rakiety

Kreatywność ukraińskich żołnierzy nie zna granic. W mediach społecznościowych pojawiła się fotografia, na której widać alternatywne zastosowanie dla zasobnika rakiety Javelin.

Ukraińcy niczego nie marnują. To kiedyś był zasobnik od rosyjskiej rakiety
Fotografia obiegła sieć (Twitter)

Wojna na terenie Ukrainy trwa nieprzerwanie od 89 dni. Zarówno obrońcy kraju, jak i barbarzyńscy najeźdźcy ponieśli przez ten czas ogromne straty tak w ludziach, jak i sprzęcie. Okazuje się jednak, że nie zawsze odpady powstałe w wyniku walk nadają się tylko do śmieci.

Ukraińcy niejednokrotnie udowadniali już, że potrafią dać zużytej broni drugie życie. Tak było m.in. w przypadku rosyjskiej rakiety, która została przerobiona na grill. W mediach społecznościowych pojawiła się fotografia, która pokazała kolejny wynalazek stworzony z odpadów. Tym razem pomysłodawcy skonstruowali prysznic z zasobnika na rakietę Javelin. Zdjęcie stało się hitem sieci.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zasobnik został przymocowany do drzewa za pomocą belek i śrub. Na spodzie wywiercono dziurę, przez którą przepuszczono rurkę z korkiem zakończoną sitkiem. Zapewne woda w nietypowym zbiorniku będzie gromadzić się naturalnie podczas opadów deszczu. Niestety nie opublikowano nagrania wideo, na którym pokazano by zastosowanie niecodziennego rozwiązania.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić