Policja szukała go 3 lata, aż wpadł z żoną do restauracji w Pszczynie

15

43-letni mieszkaniec Sławkowa był ścigany od trzech lat dwoma listami gończymi. Ciążył na nim także sądowy nakaz odbycia kary. Mężczyzna miał wyroki za poświadczenie nieprawdy, pranie pieniędzy oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Policja szukała go 3 lata, aż wpadł z żoną do restauracji w Pszczynie
Funkcjonariusze zatrzymali 43-letniego mieszkańca Sławkowa (Policja)

43-letni mieszkaniec Sławkowa doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że od dawna poszukiwany jest przez mundurowych i skutecznie się ukrywał. Od trzech lat udawało mu się unikać policji, zmienił nawet swój wygląd zewnętrzny. Policjantom udało się wyjść na trop mężczyzny dzięki samochodowi, którym się poruszał.

Namierzyli go gdy odbierał jedzenie. Był totalnie zaskoczony

Auto udało się namierzyć na parkingu restauracji, gdzie 43-latek przyjechał z żoną po odbiór jedzenia na wynos. Mężczyzna został zatrzymany w Pszczynie. Podczas zatrzymania był całkowicie zaskoczony tym, że policji udało się go odnaleźć i nie stawiał żadnego oporu.

Był poszukiwany od trzech lat. Miał uczestniczyć w zorganizowanej grupie przestępczej

Sławkowianin poszukiwany był od ponad 3 lat między innymi za poświadczenie nieprawdy w celu uzyskania korzyści, pranie pieniędzy oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Łącznie dwa listy gończe oraz sądowy nakaz doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary "skumulowały" jego pobyt za kratkami do prawie 3 lat. W chwili obecnej mężczyzna już zaczął odbywać swoją karę.

Obejrzyj także: Policyjny pościg i seria strzałów. Sceny jak z filmów akcji w Gdańsku

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić