Uprowadziła 14-latka i uprawiała z nim seks. Nauczycielka skazana

32

​Nauczycielka z jednej ze szkół w gminie Zbójna na Podlasiu została skazana na pół roku więzienia i pół roku prac społecznych. Kobieta uprowadziła 14-latka i uprawiała z nim seks. Wyrok nie jest prawomocny.

Uprowadziła 14-latka i uprawiała z nim seks. Nauczycielka skazana
(Pixabay, Wokandapix)

Była nauczycielka została skazana na pół roku prac społecznych, w wymiarze 30 godzin miesięcznie. Ma również zakaz zbliżania się do nieletniego i kontaktowania się z nim przez kolejne 3 lata.

Skazana przez kolejne 7 lat nie będzie mogła wykonywać swojego zawodu. Musi także zapłacić pokrzywdzonemu 15 tys. zł tytułem nawiązki.

Uprowadziła 14-latka

Oskarżonej zarzucono popełnienie dwóch przestępstw: uprowadzenia wbrew woli rodziców małoletniego poniżej lat 15 oraz kilkukrotnego obcowania płciowego z małoletnim - podawała prokuratura w komunikacie.

Zobacz także: Zobacz też: Brutalność policji w USA. Niewiarygodne, do czego się posunęli

35-latka była zatrudniona jako nauczyciel w szkole podstawowej w miejscowości Kuzie w gminie Zbójna. Wobec kobiety był czasowo stosowany tymczasowy areszt. Według informacji PAP, powodem miało być niestosowanie się do zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym.

Kobieta poddała się dobrowolnie karze. Wyrok nie jest prawomocny. Podstawą śledztwa łomżyńskiej prokuratury rejonowej było zawiadomienie, które najprawdopodobniej złożyli rodzice 14-nastolatka.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić