USA: Cudem uniknął ataku. Ekspert od aligatorów niemal wpadł w paszczę jednego z nich

12

To nagranie przerazi niejednego widza. Opiekun aligatorów w ostatniej chwili uniknął zagryzienia przez jednego z nich podczas karmienia. O mały włos, a w paszczy stworzenia zamiast indyka utkwiłyby nogi mężczyzny.

USA: Cudem uniknął ataku. Ekspert od aligatorów niemal wpadł w paszczę jednego z nich
Niewiele brakowało, żeby karmienie aligatora zmieniło się w krwawe widowisko (Facebook)

Cała sytuacja miała miejsce w Colorado Gator Farm w stanie Kolorado podczas karmienia aligatora przy publiczności. Najpierw jeden z pracowników opowiadał o całym procesie, a następnie drugi przystąpił do karmienia gada o imieniu Elvis.

Chad zbliżył się, żeby podać Elvisowi indyka. Niestety nie wyszło to najzgrabniej i jedzenie wypadło z gadziego pyska, a Chad wychodząc na brzeg nagle się poślizgnął. Aligator nie marnował czasu i ruszył na mężczyznę. Na szczęście drugi z pracowników, który wcześniej opowiadał o karmieniu, przybył na czas i ochłodził zamiary krzepkiego gada.

Wideo, na którym widzimy całą mrożącą w żyłach sytuację, zostało nagrane 22 lipca. Park opublikował je na swojej stronie 24 lipca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pyton kontra aligator. Film obejrzało już 110 mln osób
Przez weekend Elvis miał trudności z podjęciem decyzji, czy chce zjeść indyka czy jednak udka Chada - żartowali pracownicy parku w poście na Facebooku.
Kto by pomyślał, że aligator liczący niespełna 4 metry i ważący ponad 270 kg będzie tak szybko biegał! - dodali.

Mogli żartować do woli, gdyż cała sytuacja na szczęście dla Chada zakończyła się bez uszczerbku na zdrowiu.

Specjalne podziękowania dla Chada za udawanie, że się boi i zapewnienie widzom rozrywki! Nie uległ kontuzji, za to obiecał popracować nad rzucaniem indykiem do celu! - dodali pracownicy parku i przyznali, że jak się pracuje z tak ogromnymi i silnymi zwierzętami - warto zawsze mieć przy sobie jakieś wsparcie.

Internauci w szoku

Nie trzeba było długo czekać na reakcje internautów w social mediach. Wideo stało się wirusowe, obejrzano je niemal 80 tys. razy.

Żadnych nóg Chada dla Elvisa, sorry gościu. Widać, że wszystko może się zdarzyć kiedy pracujesz z żywymi zwierzętami. Cieszę się, że nikomu nic się nie stało! - napisała Erin.
Aligator znudził się martwymi indykami, uznał że tym razem chce żywego indyka! - zażartował Don.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Świetne! Dobrze, że macie doświadczenie z tymi stworzeniami...i że potraficie się szybko poruszać - dodała Jessica.
Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić