Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

USA. Znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Ustalono, do kogo należały

8
Podziel się

Do odnalezienia ciał doszło nieopodal jeziora Superior w stanie Michigan. Zwłoki należały do kobiety i mężczyzny. Nie trafiono na nie przypadkowo – para była poszukiwana od kilku dni, gdy zaginęła w tajemniczych okolicznościach w trakcie wyprawy kajakowej.

USA. Znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Ustalono, do kogo należały
Para kajakarzy była poszukiwana od czasu, gdy nie wrócili z wycieczki. Prawda o ich losie okazała się tragiczna (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)
bEKVlyVx

Według ustaleń Fox News zwłoki należą do Kimberly Aiello i Davida Delegato. Oboje pochodzili ze stanu Michigan.

Zwłoki nad jeziorem. Jak zginęła para kajakarzy?

Los Aiello i Delegato pozostawał nieznany od czwartku. W dniu, gdy para wybrała się na wycieczkę po jeziorze, nastąpiło gwałtowne załamanie pogody. Wysokość fal miała sięgać nawet siedmiu stóp (ponad dwóch metrów).

bEKVlyVz

Kimberly Aiello i David Delegato byli poszukiwani przez NPS, a także przedstawicieli agencji stanowych i federalnych. Na zwłoki ostatecznie trafili członkowie straży przybrzeżnej.

Zobacz także: Zobacz też: Piwnica, w której mąż zakopał ciało żony. Policja znalazła go po latach
bEKVlyVF

Na temat tragedii zabrał głos Joe Hughes. Szef NPS oficjalnie podziękował wszystkim osobom, które brały udział w poszukiwaniach Kimberly Aiello i Davida Delegato. Oficjalnie potwierdził też, że do tragedii przyczyniły się właśnie trudne warunki pogodowe.

Chciałbym podziękować wszystkim (...), którzy pomogli nam w szeroko zakrojonej i długiej akcji, prowadzonej w ciężkich warunkach ze względu na złą pogodę – powiedział Joe Hughes w oficjalnym oświadczeniu (Fox News).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKVlyWa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Alojz
miesiąc temu
No i kto był właścicielem tych zwlok? Moze byly wypozyczone?
tak, tak
miesiąc temu
kto wypisuje te farmazony bez ładu i składu ? Przecież tych andronów nie daje się czytać.
Masakra
miesiąc temu
Dowiedziałam się, że znaleziono zwłoki kajakarzy, ale do kogo należały, już nie. Zatrudnijcie kogoś, kto potrafi pisać po polsku i zlećcie mu czytanie artykułów przed publikacją.
bEKVlyWb
Maquintosh
miesiąc temu
A jak znajdą moje zwłoki to też powiedzą, że do mnie należały? To po śmierci już do mnie nie należą? No ale za życia ich nie było więc nie mogły do nikogo należeć..to gorsze niż paradoks dziadka..
Oni szaleni
miesiąc temu
Te informacje dla myślących nie dla ciebie
Oni szaleni
miesiąc temu
Co do siatkarzy pl mieli byśmy zloty medal ale od 7lat problem ten sam gdy dochodzimy do 1czwurki nie możemy grać ta samą taktyka jak że słabszymi zespołami w ćwierćfinały i pół finały wygrywa się dobre ustawienie blok ostra ścinka przy siatce ok ale ważne to serwy floty dokładne blok i atak bo nasi zaws,e w historii przegrywali ważne spotkania przez ostre serwy które były surowe gdyby nie to to 3raz by było złoto w historii
Pepeis
miesiąc temu
Ja się pytam: DLA KOGO TE INFORMACJE??
Kobro
miesiąc temu
I ? No sensacja , i co ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić