aktualizacja 

W Łodzi mąż stanął w obronie żony. A mógł siedzieć cicho...

189

Chciał pomóc, a tylko zaszkodził. Mężczyzna stanął w obronie swojej niefrasobliwej małżonki, nie wiedział jednak, że kobieta wcale nie potrzebuje pomocy. A już na pewno nie takiej... W rezultacie nie obyło się bez mandatu.

W Łodzi mąż stanął w obronie żony. A mógł siedzieć cicho...
Policyjny radiowóz na polskiej ulicy. Zdjęcie ilustracyjne (AKPA)

Mąż miał dobre intencje, ale dał się ponieść emocjom, a te, jak wiemy nie od dziś, są złym doradcą. Mężczyzna przekonał się o tym, gdy otrzymał mandat w wysokości 100 zł. O sprawie poinformował expressilustrowany.pl.

Do incydentu doszło 20 kwietnia przy ul. Wólczańskiej w Łodzi. Kobieta przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. W dodatku nie zauważyła, że wybrała wyjątkowo zły moment i czmychnęła tuż przed nadjeżdżającym radiowozem. Dzielnicowi nie mogli udawać, że tego nie zauważyli.

Funkcjonariusze zatrzymali pieszą, która skróciła sobie drogę. Ale po wylegitymowaniu pani policjanci postanowili zakończyć interwencję pouczeniem - przekazała Kamila Sowińska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, cytowana przez expressilustrowany.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jak okazywać przy dziecku swoje emisje?

Mąż kobiety obserwował całe zajście z okna pobliskiej kamienicy. Nie wiedział jednak, że skończyło się jedynie na pouczeniu i jego żona nie dostała mandatu. Postanowił przyjść jej z odsieczą.

Mąż stanął w obronie żony i został ukarany

Być może w innych okolicznościach żona byłaby dumna z męża, który ruszył na pomoc niczym rycerz na białym koniu. Ale w tej sytuacji interwencja okazała się zbędna. Szczególnie, że ''rycerz'' bardzo się zdenerwował i zaczął się awanturować z patrolem. W rezultacie, zamiast pomóc, tylko dolał oliwy do ognia.

Mężczyzna pokrzykiwał na funkcjonariuszy i nie przebierał przy tym w słowach. Tym razem na pouczeniu się nie skończyło. Bojowo nastawiony małżonek został ukarany mandatem w wysokości 100 złotych.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić