Wakacje 2021. Wielkie zmiany na Malcie! Kontrowersyjny pomysł wycofany

7
Podziel się:

Wakacje 2021 nie przebiegają tak, jakby wszyscy sobie życzyli. Koronawirus wciąż uniemożliwia powrót do normalności. COVID-19 wymusza wprowadzanie różnych obostrzeń. Dość dynamiczną sytuację mamy m.in. na Malcie.

Wakacje 2021. Wielkie zmiany na Malcie! Kontrowersyjny pomysł wycofany
Wakacje 2021 - Malta (Pixabay)

Wiele osób liczyło na to, że wakacje 2021 będą już normalne. Niestety, koronawirus na to nie pozwala. Pandemia wciąż nie zamierza ustępować i sprawia, że muszą obowiązywać różne ograniczenia.

Ostatnio na kontrowersyjny pomysł wpadły władze Malty. Poinformowano, że do kraju będą wpuszczane tylko osoby w pełni zaszczepione. Niektórym mocno się to nie spodobało.

Najwidoczniej osoby decyzyjne wzięły to pod uwagę. Rząd Malty skorygował swoje plany i poinformował, że na swoje terytorium wpuści nie tylko osoby w pełni zaszczepione.

Wakacje 2021. Wybierasz się na Maltę? O tym musisz pamiętać

Jeżeli wybierasz się na Maltę i nie masz certyfikatu covidowego, to będziesz musiał odbyć kwarantannę. Nie jest to bez wątpienia informacja, która ucieszy turystów.

Sporo ograniczeń obowiązuje również w innych krajach. Takie państwa jak m.in. Turcja, Egipt, Hiszpania, Grecja czy Bułgaria są otwarte dla osób zaszczepionych. Ci, którzy nie przyjęli preparatu przeciw COVID-19, muszą posiadać negatywny wynik testu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić