Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Wakacje 2021. Wielkie zmiany na Malcie! Kontrowersyjny pomysł wycofany

5
Podziel się:

Wakacje 2021 nie przebiegają tak, jakby wszyscy sobie życzyli. Koronawirus wciąż uniemożliwia powrót do normalności. COVID-19 wymusza wprowadzanie różnych obostrzeń. Dość dynamiczną sytuację mamy m.in. na Malcie.

Wakacje 2021. Wielkie zmiany na Malcie! Kontrowersyjny pomysł wycofany
Wakacje 2021 - Malta (Pixabay)

Wiele osób liczyło na to, że wakacje 2021 będą już normalne. Niestety, koronawirus na to nie pozwala. Pandemia wciąż nie zamierza ustępować i sprawia, że muszą obowiązywać różne ograniczenia.

Ostatnio na kontrowersyjny pomysł wpadły władze Malty. Poinformowano, że do kraju będą wpuszczane tylko osoby w pełni zaszczepione. Niektórym mocno się to nie spodobało.

Najwidoczniej osoby decyzyjne wzięły to pod uwagę. Rząd Malty skorygował swoje plany i poinformował, że na swoje terytorium wpuści nie tylko osoby w pełni zaszczepione.

Wakacje 2021. Wybierasz się na Maltę? O tym musisz pamiętać

Jeżeli wybierasz się na Maltę i nie masz certyfikatu covidowego, to będziesz musiał odbyć kwarantannę. Nie jest to bez wątpienia informacja, która ucieszy turystów.

Sporo ograniczeń obowiązuje również w innych krajach. Takie państwa jak m.in. Turcja, Egipt, Hiszpania, Grecja czy Bułgaria są otwarte dla osób zaszczepionych. Ci, którzy nie przyjęli preparatu przeciw COVID-19, muszą posiadać negatywny wynik testu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
wet
10 miesięcy temu
juz 5 kometarzy - i ciagle nie ma tego od oli , kasi, natalki - z torunia - ktorej dziecko siedzi od 3 miesiecy na lawce i bawi sie kapslem. no wiecie ktorego - tego z numerem konta na koncu posta.
koniec Malty
10 miesięcy temu
Malta to dawna kolonia brytyjska.Ale starsi Angole to coraz mniejszy % turystów.Młodzi mają szczypawki w nosie- i Maltę.Arabów już odstraszyli zagladanie do loźek- w jednym pokoju mozesz z Arabką tylko,jak jest twoją żoną!No to gratulacje- migranci ich zeżrą.Malta z turystów tylko zyje-plus produkuje colę i caponatę.Małe zakładziki,2. Już widzę,jak muzułmanie z Afryki tam biegną się szczepić!Albo na wakacje,jakby w Tunezji słońca nie mieli!
;)))
10 miesięcy temu
No to Malta zrobi plajtę.I dobrze.Sardynia nniedaleko,jakies do 100km.To zarobi.
nick
10 miesięcy temu
Nie ma zadnej plandemii.
Fgjjjk
10 miesięcy temu
Niech się przestaną wyglupiac z tym cov. Najwyżej TRZY procent zgonów, a afera jakby pół świata wytluklo. Wracamy do normalnego życia i na nic nie zwracamy uwagi. Na slabiakow (trzy procent) się nie oglądamy. Pozdrawiam serdecznie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić