Wakacyjny koszmar we Władysławowie. Ze znanej restauracji zostały tylko zgliszcza

14

Jedna z popularniejszych restauracji we Władysławowie bardzo krótko mogła cieszyć się z rozluźnienia restrykcji. W czwartek nad ranem wybuchł w niej pożar. Niestety, żywioł szalał tak mocno, że z lokalu zostało niewiele.

Wakacyjny koszmar we Władysławowie. Ze znanej restauracji zostały tylko zgliszcza
Z restauracji zostały zgliszcza (Twitter, KP PSP Puck)

Czwartkowy poranek był bardzo pracowity dla strażaków z okolic Władysławowa. Wszystko dlatego, że doszło do pożaru jednej z najbardziej charakterystycznych restauracji w tej miejscowości.

O godzinie 5:26 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku koło toru gokartowego u nasady półwyspu. Z informacji wynikało, że cały budynek jest w ogniu - relacjonuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.

Na miejscu pojawiły się zastępy z jednostki ratowniczo-gaśniczej Puck, ochotniczej straży pożarnej we Władysławowie oraz OSP Chłapowo.

Spaleniu uległo górne piętro budynku, na którym mieściła się restauracja z tarasem. Straty ogromne - podkreślają strażacy, cytowani przez money.pl.

Władysławowo. Potężny pożar. W restauracji była jedna osoba

Wiadomo, że restauracja znajduje się we Władysławowie, przy ul. Starowiejskiej. Ustalenia PAP wskazują na to, że w chwili wybuchu pożaru w budynku była jedna osoba, ale na szczęście nie odniosła obrażeń.

Na razie przyczyna pożaru nie jest znana. Prowadzone jest postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić