Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Deportowany Zbigniew Stonoga wygląda inaczej. Zaskakująca metamorfoza

164
Podziel się:

Zbigniew Stonoga to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w mediach społecznościowych. Przedsiębiorca został właśnie deportowany do Polski z Holandii w związku z wielomilionowymi oszustwami. Na najnowszych zdjęciach można zauważyć jaką zaskakującą metamorfozę przeszedł w ostatnim czasie.

Deportowany Zbigniew Stonoga wygląda inaczej. Zaskakująca metamorfoza
Zbigniew Stonoga został deportowany do Polski. (PAP)

Zbigniew Stonoga nie uzyskał azylu w Holandii i Norwegii. Został deportowany do Polski, gdzie grozi mu nawet 15 lat więzienia. Przedsiębiorca jest podejrzany jest o wielomilionowe oszustwa.

Stonoga ukrywał się w holenderskiej miejscowości Dordrecht. Został namierzony dzięki swojej aktywności w mediach społecznościowych. Biznesmen trafił już do Polski. Jego zdjęcia z przylotu zaskoczyły wiele osób - przeszedł bowiem niesamowitą metamorfozę.

Zaskakująca metamorfoza Zbigniewa Stonogi

Znany ze swojej tuszy Stonoga bardzo schudł. Na najnowszych fotografiach można zauważyć odmienioną sylwetkę najbardziej znanego przedsiębiorcy w Polsce. Nie wiadomo jednak czy jest to efekt diety, czy stresu związanego z kolejnymu oskarżeniami.

Zbigniew Stonoga zasłynął jako biznesmen, ale swego czasu mocno angażował się w politykę. W 2015 roku opublikował akta tzw. afery taśmowej, a później założył własne ugrupowanie polityczne jednak nie udało mu się uzyskać poparcia.

Szerzej jest znany ze swojej działalności w internecie. Jego profil na Facebooku obserwuje ponad 750 tys. osób. Publikował tam m.in. posty i filmiki, w których wyrażał swoje zdanie na temat władzy. Nie szczędził przy tym barwnych epitetów i przekleństw. Niektóre z jego wypowiedzi zostały memami i na stałe zagościły w polskim języku.

Zbigniew Stonoga w połowie 2020 r. mógł pochwalić się 190 zarzutami prokuratorskimi. Jego problemy z prawem zaczęły się jeszcze w latach 90. kiedy to miał wyłudzić kredyt z banku posługując się sfałszowanym zabezpieczeniem.

Zobacz także: Zbigniew Stonoga zatrzymany. Michał Woś: wielokrotny bandyta, internetowy celebryta
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(164)
maciej
rok temu
160 uniewinnień :D a napisali ze zarzutów
Genl Mosgrow
rok temu
50 par kajdanek to sporo
Cichoń
rok temu
Nazywam się Cichoń. Jestem zwolennikiem Stonogi
Goldengecko
rok temu
A gdyby zapisał się do Pis-u nic by mu nie groziło
Do. Zbyszek
rok temu
Nieudana probably tvniku. On jest calym sercem za PO, a zly PiS go sciga id lat.
Zbyszek
rok temu
Facet po jednych pieniądzach z działaczami pisowskimi ale mieć swoich prokuratorów jest fajnie.
asa
rok temu
jak mu mogą takie obraźliwe słowa na Polaków przejść przez gardło
Marv
rok temu
Piękna Nagroda za aferę taśmowa 😂😂😂
jasio
rok temu
normalnie wygląda.
Fyjo
rok temu
Szkoda Zbycha. Za mówienie prawdy go wsadzą ci psychop@ci rujnujący nasz kraj. Dzisiaj o 23.50 na TVP historia będzie program o tym jak Bolek obalił rząd Pana Olszewskiego w obawie przed zdemaskowaniem go jako agenta z listy Macierewicza. Mocny dokument.
pani
rok temu
może to nie on
Edek
rok temu
Mògł wyjechac do szwecji, a najlepiej jakby wyjechał do Brazylji do arinera do poloni, otworzył tam biznes i zyłby jak pączek w masle
Week_end
rok temu
Czy teraz czeka go wypadek, czy może zadzierzgniecie na leżąco? Po tym co stało się z Kosteckim ( 2 sierpnia 2019, Warszawa), to wszystko możliwe. Robi się gorzej niż u Putina.
Karol
rok temu
Stonoga a ma tylko 2 nogi.Coś tu nie gra.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić