Deportowany Zbigniew Stonoga wygląda inaczej. Zaskakująca metamorfoza

292

Zbigniew Stonoga to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w mediach społecznościowych. Przedsiębiorca został właśnie deportowany do Polski z Holandii w związku z wielomilionowymi oszustwami. Na najnowszych zdjęciach można zauważyć jaką zaskakującą metamorfozę przeszedł w ostatnim czasie.

Deportowany Zbigniew Stonoga wygląda inaczej. Zaskakująca metamorfoza
Zbigniew Stonoga został deportowany do Polski. (PAP)

Zbigniew Stonoga nie uzyskał azylu w Holandii i Norwegii. Został deportowany do Polski, gdzie grozi mu nawet 15 lat więzienia. Przedsiębiorca jest podejrzany jest o wielomilionowe oszustwa.

Stonoga ukrywał się w holenderskiej miejscowości Dordrecht. Został namierzony dzięki swojej aktywności w mediach społecznościowych. Biznesmen trafił już do Polski. Jego zdjęcia z przylotu zaskoczyły wiele osób - przeszedł bowiem niesamowitą metamorfozę.

Zaskakująca metamorfoza Zbigniewa Stonogi

Znany ze swojej tuszy Stonoga bardzo schudł. Na najnowszych fotografiach można zauważyć odmienioną sylwetkę najbardziej znanego przedsiębiorcy w Polsce. Nie wiadomo jednak czy jest to efekt diety, czy stresu związanego z kolejnymu oskarżeniami.

Zbigniew Stonoga zasłynął jako biznesmen, ale swego czasu mocno angażował się w politykę. W 2015 roku opublikował akta tzw. afery taśmowej, a później założył własne ugrupowanie polityczne jednak nie udało mu się uzyskać poparcia.

Szerzej jest znany ze swojej działalności w internecie. Jego profil na Facebooku obserwuje ponad 750 tys. osób. Publikował tam m.in. posty i filmiki, w których wyrażał swoje zdanie na temat władzy. Nie szczędził przy tym barwnych epitetów i przekleństw. Niektóre z jego wypowiedzi zostały memami i na stałe zagościły w polskim języku.

Zbigniew Stonoga w połowie 2020 r. mógł pochwalić się 190 zarzutami prokuratorskimi. Jego problemy z prawem zaczęły się jeszcze w latach 90. kiedy to miał wyłudzić kredyt z banku posługując się sfałszowanym zabezpieczeniem.

Zobacz także: Zbigniew Stonoga zatrzymany. Michał Woś: wielokrotny bandyta, internetowy celebryta
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić