aktualizacja 

Warszawa: kobieta z dzieckiem na rękach spadła z 8. piętra bloku

187

Mrożące krew w żyłach zdarzenia rozegrały się w poniedziałek, 27 marca na warszawskim Bemowie. Na oczach świadków kobieta z niespełna rocznym dzieckiem na rękach spadła z ósmego piętra bloku przy ul. Górczewskiej. Oboje upadli na niewielki ogródek. Przeżyli.

Warszawa: kobieta z dzieckiem na rękach spadła z 8. piętra bloku
Dramat na Bemowie: kobieta z dzieckiem na rękach spadła z okna (Facebook, Pixabay)

Wypadek zdarzył się 27 marca przed południem, w bloku przy ul. Górczewskiej w Warszawie (dzielnica Bemowo). Jak wynika z relacji świadków zdarzenia, z okna mieszkania wypadła kobieta w średnim wieku z maleńkim dzieckiem na rękach.

Mowa o ogromnej wysokości — matka i dziecko spadli z ósmego piętra. Jak relacjonuje fotoreporter ''Gazety Wyborczej'', oboje upadli na niewielki kawałek zielonego terenu pod blokiem. Być może to ocaliło ich życie, ponieważ wszystko wskazuje na to, że wilgotna ziemia zamortyzowała upadek.

Z relacji ''Super Expressu wynika'' że matkę i dziecko ''zaledwie centymetry dzieliły od betonowego chodnika''. Można to także zaobserwować na krótkim nagraniu, zamieszczonym na Facebooku Miejskiego Reportera. Wydarzenia te rozegrały się na oczach przechodniów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dantejskie sceny w Hiszpanii. Ludzie modlą się o deszcz w kościołach

Kobieta i dziecko trafili do szpitala

W tym przypadku możemy mówić o prawdziwym dramacie, ale i prawdziwym cudzie. Mimo upadku z tak dużej wysokości matka i jej dziecko przeżyli upadek. Według ''SE'', oboje w stanie ciężkim zostali przetransportowani do szpitala.

Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności i przyczyny tego dramatu, natomiast póki co funkcjonariusze nie chcą komentować tej sprawy ''ze względu na charakter zdarzenia''.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić