aktualizacja 

Wielki huk w Bydgoszczy. Co się dzieje?

98

Mieszkańcy Bydgoszczy znów będą słyszeć huki. Pojawił się już oficjalny komunikat w tej sprawie. Wynika z niego, że przeraźliwe dźwięki występować mogą od godz. 9:00 do 17:00.

Wielki huk w Bydgoszczy. Co się dzieje?
Huk w Bydgoszczy (Licencjodawca, Pixabay)

Huki wracają do Bydgoszczy. Pojawił się najnowszy komunikat w tej sprawie. Bazując na informacji Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 S. A. w Bydgoszczy, wydało go Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Na podstawie komunikatu Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 S.A. w Bydgoszczy, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w dniu 25.03.2024 r. na terenie miasta Bydgoszczy planowany jest oblot samolotu, w związku z czym może występować uciążliwość spowodowana podwyższonym poziomem hałasu w środowisku - przekazano.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Brawura 18-latka za kierownicą bmw. Moment potrącenia rowerzysty

Podano też informację, że planowane loty będą prowadzone w godzinach 9:00-17:00. "Ze względu na warunki atmosferyczne loty mogą zostać odwołane" - poinformowano.

Bydgoszcz. Kolejny oblot samolotu

Jest to kolejna tego typu akcja w ostatnich miesiącach. Komunikaty Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego wskazują na to, że w ostatnim czasie oblot samolotu przeprowadzano już przynajmniej kilkukrotnie.

Najważniejsze jest niewątpliwie to, że takie sytuacje nie powinny budzić żadnych obaw. To standardowe działania, które odbywają się cyklicznie.

Huki oczywiście mogą być problematyczne dla mieszkańców Bydgoszczy, ale trzeba jakoś wytrzymać. Takie działania niewątpliwie są potrzebne w/w jednostce.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić