aktualizacja 

Wielokrotnie zgwałcili 15-latkę. Zatrzymano sprawców

42

W prowincji Alicante na wschodzie Hiszpanii doszło do zbiorowego gwałtu na piętnastoletniej dziewczynie. Sprawcami tego okrutnego ataku mają być młodzi mężczyźni w wieku od 15 do 17 lat, którzy pochodzą z Maroka. Szczegóły sprawy mrożą krew w żyłach.

Wielokrotnie zgwałcili 15-latkę. Zatrzymano sprawców
Zbiorowy gwałt na 15-latce w Hiszpanii. Zdjęcie ilustracyjne. (Adobe Stock, Jelle van der Wolf)

O dramacie piętnastolatki z Hiszpanii pisze teraz Polska Agencja Prasowa. Powołuje się na doniesienia hiszpańskiej żandarmerii (Guardia Civil). Te brzmią naprawdę wstrząsająco.

Guardia Civil przekazała, że w środę 22 listopada br. prawdopodobnych sprawców gwałtu umieszczono w zamkniętych ośrodkach dla nieletnich przestępców, zlokalizowanych w Walencji, Alicante oraz Castellon de la Plana. Są to Marokańczycy w wieku od 15 do 17 lat.

Zgodnie z tym, co aktualnie ustalili hiszpańscy śledczy, koszmar rozegrał się, kiedy nastolatka opuściła centrum rekreacyjno-sportowe. Wówczas nagle zaatakowała ją grupa nastoletnich chłopaków. Ci rzucili się na nią i wielokrotnie zgwałcili. To nie koniec zatrważających szczegółów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Burza po wyroku za gwałt na 14-latce. Radosław Fogiel: "w głowie mi się to nie mieści"
Według hiszpańskiej żandarmerii ofiara znała wcześniej dwóch agresorów - donosi PAP.

Wielokrotnie zgwałcili 15-latkę. Zatrzymano sprawców

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, zatrzymani młodzi mężczyźni pochodzą z Maroka. Od kilku lat przebywają jednak na terytorium Hiszpanii. Są bowiem mieszkańcami wspólnoty autonomicznej Walencji.

Poszukiwania sprawców gwałtu, do którego doszło 10 listopada w miejscowości Dolores koło Alicante, trwały ponad tydzień - wyjaśnia PAP.

Polska Agencja Prasowa nie informuje natomiast o motywach, jakie kierowały młodymi, bezwzględnymi mężczyznami. Nie wiadomo też, w jakim stanie aktualnie jest zgwałcona nastolatka. Do sprawy będziemy jeszcze wracać, gdy tylko pojawią się nowe informacje.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić