Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Wpadka podczas wywiadu reportera TVP. Wszystko się nagrało, wideo hitem sieci

12
Podziel się

Chelsea Londyn odniosła sukces w starciu z Manchester City, zdobywając piłkarski Puchar Europy. W gronie dziennikarzy, którzy relacjonowali wydarzenie, był Maciej Adamiak z TVP Sport. Jednak uwagę widzów przykuł nie reporter, a stojący za nim mężczyzna.

Wpadka podczas wywiadu reportera TVP. Wszystko się nagrało, wideo hitem sieci
Maciej Adamiak relacjonował mecz dla TVP Sport. Reporter musiał walczyć o uwagę z mistrzem drugiego planu (Twitter.com, TVP SPORT)
bEUriIlN

Finał Ligi Mistrzów odbywał się w Porto w północnej części Portugalii. Na miejscu był Maciej Adamiak, który nie tylko relacjonował dla widzów TVP Sport sukces Chelsea Londyn, lecz także przeprowadzał wywiady z kibicami po finale.

Mistrz drugiego planu kradnie show. Reporter TVP zachował zimną krew

Maciej Adamiak właśnie przeprowadzał wywiad z jednym z kibiców. Jednak w pewnym momencie napotykał na problemy ze strony zbyt entuzjastycznego mężczyzny. Mimo że reporter TVP zachował profesjonalne opanowanie, normalna rozmowa stała się wkrótce niemożliwa, ponieważ mistrz drugiego planu koniecznie chciał znaleźć się w centrum wydarzeń.

bEUriIlP

Ostatecznie Maciej Adamiak był zmuszony na chwilę przerwać relację, aby w tym czasie uporać się z przeszkadzającym mężczyzną. Reporter TVP poszedł jednak do sprawy z humorem, żartując, że porozmawiają znowu, gdy tylko poradzi sobie z nowym "przyjacielem".

Dajcie mi kilkadziesiąt sekund. Poradzę sobie z nowymi przyjaciółmi, i będziemy rozmawiać znowu – zażartował Maciej Adamiak na antenie TVP Sport.
bEUriIlV

Ostatecznie Maciej Adamiak nie zdołał skłonić kibica, aby pozwolił mu spokojnie pracować. Gdy tylko kamera TVP Sport znowu została skierowana na reportera i jego rozmówcę, między nimi pojawił się znany już widzom mężczyzna. Nagranie z sytuacji okazało się prawdziwym hitem wśród internautów, którzy nie szczędzili żartów na temat mistrza drugiego planu.

Chłop to się chyba dopiero jutro dowie, że jego drużyna wygrała LM (Ligę Mistrzów – przyp. red).
bEUriIlW
Wątpię, by ten Jaś Fasola dalej odpuścił dziennikarzowi.
Gościu wygrał. Ale jaka kultura, nikogo nie obrażał, mienia nie niszczył, a i tak nie chcieli zrobić z nim pomeczowego wywiadu, smuteczek.
Jak to Wujek Staszek z wesela od ciotki Haliny – internauci komentowali materiał na Twitterze.
Zobacz także: Zobacz też: Popis mistrzyni drugiego planu przed Pałacem Prezydenckim
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUriImq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
No
6 miesięcy temu
Czy tylko ja zauważyłem, że to misiek Koterski?
bittwice
6 miesięcy temu
to jest to, że operator kamery nie ma w kamerze jakiejś wyrzutni pocisków, lub czegoś. Nie, żebym jakoś był fanatykiem, ale jeden z ludzi na ulicy za granicą symulował seks z reporterem
Remix
6 miesięcy temu
Jaka wpadka??? Profesjonalna reakcja ! Brawo dziennikarz TVP !!!
bEUriImr
Kuman
6 miesięcy temu
PISowska propaganda to wszystko, razem z Rydzykiem i Czelsy Londyn
Dziadek
6 miesięcy temu
Mój ty smutku. jakie to jest dezdennie głupie. Czas przecieka im przez palce a ludzie od zawsze ekscytują się takimi bzdetami
Hej g
6 miesięcy temu
Ten co chape darł na darmo powinni go zamknąć za darcie.
kibolek
6 miesięcy temu
TEFAŁPE jacek, "bracie kochany". ciebie przyłożyć do rany. dwa razy byłeś na ślubie. jacku, jak ja cię lubię. tobie ochronę z pięć razy. żebyś zawsze trafił do bazy. a bazą jest grodzka nowa. tam wodza wizja planowa. • Powyższy tekst jest wymysłem autora i nie ma żadnego związku z ewentualnymi wydarzeniami rzeczywistymi.
TylkoPIS
6 miesięcy temu
Ten gościu z tyłu w szarej bluzie z kapturem to normalny wyborca PIS
Nikt
6 miesięcy temu
I co skomentował?
Dughfjh
6 miesięcy temu
Pozytywne to było.
Plo
6 miesięcy temu
Wpadką dziennikarza jest to że jakiś ebil wciska facjatę przed kamerę.
iż że
6 miesięcy temu
Nie mogli dorobić twarzy słońca narodu, wielkiego kibica małego wzrostu?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić