Wszyscy mówią o tym zdjęciu. Krzysztof Zalewski pocałował Ralpha Kaminskiego

46

Gala Fryderyki 2021 już za nami. Jedna z nagród powędrowała w ręce Krzysztofa Zalewskiego. Po pojawieniu się na scenie nagle pocałował w usta kolegę z branży - Ralpha Kaminskiego. Na tym jednak nie koniec.

Wszyscy mówią o tym zdjęciu. Krzysztof Zalewski pocałował Ralpha Kaminskiego
Ralph Kaminski i Krzysztof Zalewski (PAP)

Krzysztof Zalewski został wyróżniony na gali Fryderyki 2021 w kategorii "Autor roku". Werdykt odczytał Ralph Kaminski. Nie ukrywał, że jest to dla niego niezwykle ekscytujący moment.

Krótko po wejściu na scenę Krzysztof Zalewski pocałował Ralpha Kaminskiego w usta. Ten gest wywołał głośne brawa. Później nagrodzony artysta dziękował za inspiracje takim osobom jak m.in. Kasia Nosowska, Olga Tokarczuk, Grzegorz Ciechowski czy Olga Tuszewska.

Fryderyki 2021. Krzysztof Zalewski uderzył w PiS!

Zalewski zdecydował się również na to, by wygłosić polityczny komentarz.

Ci, którzy tak mówią, chyba mają rację: pięć gwiazdek, trzy gwiazdki i Konfederację - zaznaczał.

Do tych słów szybko odniósł się współprowadzący galę Marcin Prokop. "Oczywiście chodziło o recenzje płyt. Najbardziej lubimy te pięciogwiazdkowe, ale trzema gwiazdkami też nie gardzimy" - podkreślał.

Zalewskiemu ewidentnie nie chodziło jednak o żadne recenzje płyt. Artysta miał na myśli popularne hasło "***** ***", a więc "jeb*** PiS". Ten okrzyk cieszy się dużą popularnością wśród przeciwników partii rządzącej.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić