Lecisz na wakacje? Oto sposób na obrzydliwe zachowanie współpodróżnych

225

Ten TikTok podbił sieć. Masz problem z mało kulturalnym współpodróżnym. Zapamiętaj ten sposób wybierając się na wakacje!

Lecisz na wakacje? Oto sposób na obrzydliwe zachowanie współpodróżnych
TikToker znalazł sposób na mało kulturalnych współpodróżnych. (TikTok)

Po tak trudnym czasie w zamknięciu o wakacjach marzy każdy z nas. I choć wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak podróż może być męcząca, tak niektórzy z nas zapominają o pewnych podstawach kultury.

Jak trudno nie było, w podróży warto zostawić obuwie na stopach. Jeśli jednak je zdejmujemy, nie kładźmy stóp na oparciu sąsiada. Najprawdopodobniej nam samym niemiło byłoby siedzieć obok cudzej stopy przy twarzy, dlatego nie gotujmy takiego losu innym.

Pewien tiktoker znalazł się właśnie w takiej sytuacji podczas lotu samolotem. Postanowił dać małą nauczkę wygodnickiemu współpodróżnemu. Na stopę, która trafiła zaraz obok jego twarzy polał odrobinę wody. I wróciła ona na miejsca, na którym cały czas powinna być.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Nagranie zdobyło niemal 4 miliony wyświetleń i setki tysięcy komentarzy. Użytkownicy TIkToka niemal zgodnie stwierdzili, że to idealny sposób na subtelne zakomunikowanie, że tak w miejscach komunikacji zbiorowej nie powinno się robić.

Zobacz także: Szczepienia promowane przez księży? Minister zdrowia Adam Niedzielski komentuje
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić