Piotr Kalsztyn| 
aktualizacja 

Wyrzucili na balkon szczeniaka, bo obgryzał meble. Przed wychłodzeniem uratowali go strażacy

52
1/6

Kara za nieposłuszeństwo

Kara za nieposłuszeństwo
(Facebook.com, Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS)
0
0

Strażacy uratowali szczeniaka rasy amstaff, który przeraźliwie piszczał pozostawiony sam na balkonie. Mieszkańcy osiedla zaalarmowali też policję w Malborku i stowarzyszenie miłośników zwierząt – podaje Radio Gdańsk.

2/6

Suczka na zimnym balkonie

0
0

Suczka miała przebywać na balkonie od godz. 6 rano, czyli ok. 6 godzin. Dopiero około południa po piszczącego psiaka przyjechała policja, straż pożarna oraz członkowie Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS.

3/6

Nie umieli się zająć

0
0

Mimo ujemnej temperatury właściciele wyrzucili psa na balkon. Powód? Suczka ponoć obgryzała meble. Miała też uprzykrzać życie dwóm innym psom znajdującym się w mieszkaniu. Więc ją odseparowano.

4/6

I jeszcze ten kaganiec

0
0

Pies był nie tylko przemarznięty, ale również w zbyt ciasnym kagańcu. Właściciele założyli go tak mocno, że strażakom trudno było go później zdjąć.

5/6

Chcieli go sprzedać

0
0

Właściciele zdawali sobie sprawę, że nie radzą sobie ze szczeniakiem. Wystawili ogłoszenie o sprzedaży suczki w portalach aukcyjnych. Teraz sprawa trafiła na policję. Przesłuchano już pierwszych świadków.

6/6

Szukają dla niej domu

0
0

Suczka ma zaledwie 3 miesiące i obecnie przebywa w domu tymczasowym. Członkowie stowarzyszenia szukają dla niej nowego właściciela.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić