Z Odry wyłowiono ciało. Wcześniej odnaleziono kurtkę z danymi Ukraińca

163

Makabryczne odkrycie we Wrocławiu. Spacerowicze zauważyli ciało unoszące się na Odrze. Na miejsce wezwano ratowników wodnych i pogotowie. Z wstępnych ustaleń śledczych wynika, że ciało może należeć do zaginionego przed tygodniem Ukraińca.

Z Odry wyłowiono ciało. Wcześniej odnaleziono kurtkę z danymi Ukraińca
Makabryczne odkrycie we Wrocławiu. Spacerowicze zauważyli ciało unoszące się na Odrze. (Getty Images)

Unoszące się na wodzie ciało człowieka zauważono w pobliżu mostu Rędzińskiego we Wrocławiu. Ratownicy po kilkunastu minutach wyciągnęli je na brzeg Odry.

"Gazeta Wrocławska" informuje, że ratownicy przeszukiwali Odrę we wtorek 25 maja po tym, jak w ubiegły czwartek 20 maja na moście Sikorskiego znaleziono ubranie z dokumentami należącą do obywatela Ukrainy, który zaginął. Ratownicy prowadzili akcję poszukiwawczą nieopodal mostów Sikorskiego. Dno rzeki przeszukiwano z pomocą specjalnego sonaru.

Przeprowadzamy dodatkowe czynności poszukiwawcze po tym, jak w miniony czwartek (20 maja) wieczorem na moście Sikorskiego znaleziono kurtkę z dokumentami należącą do obywatela Ukrainy, który zaginął - informowali ratownicy.

Aleksandra Rodecka z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w rozmowie z "Gazetą Wrocławską" przyznała, że zdaniem śledczych może to być ciało zaginionego przed tygodniem obywatela Ukrainy. Sekcja zwłok pozwoli ustalić, czy te przypuszczenia są prawdziwe. Czynności policyjne prowadzone były pod nadzorem prokuratora.

Zobacz także: Chciał sprzedać zabytkową tablicę nagrobną. Niewiarygodna sytuacja w Lubuskiem
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić