Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Miał "nocować u kolegi", nie wrócił do domu. 13-letni Kacper odnaleziony

10
Podziel się

13-letni Kacper został odnaleziony cały i zdrowy. Chłopiec wyszedł z domu w piątek 20 sierpnia. Miał nocować u kolegi i wrócić następnego dnia.

Miał "nocować u kolegi", nie wrócił do domu. 13-letni Kacper odnaleziony
13-letni Kacper został odnaleziony (Policja)
bETYWZmd

Aktualizacja: Kacper na szczęście został odnaleziony, jest cały i zdrowy

W poniedziałek 23 sierpnia na policję zgłoszono zaginięcie chłopca. 13-letni Kacper opuścił miejsce zamieszkania w piątek 20 sierpnia pomiędzy godziną 16.00 a 16.30. Nastolatek zostawił w miejscu aktualnego pobytu swój telefon komórkowy.

bETYWZmf

Kacper w piątek wysłał wiadomość SMS do ojca, że będzie nocował u kolegi i wróci następnego dnia. Chłopak jednak nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z ojcem.

Matka zaginionego Kacpra przebywa aktualnie poza granicami kraju. Ustalono, że zaginiony jest osobą zdrową, nie wymaga opieki lekarskiej, jak i nie przyjmuje żadnych lekarstw. Po faktycznym zaginięciu był on widziany w różnych miejscach na terenie Sosnowca.

Wszystkie osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 13 15 lub 47 852 13 07, Oficerem Dyżurnym Komendy pod numerem 47 852 12 00 lub 47 852 12 55 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

bETYWZml
Dziękujemy za udostępnienia i napływające do policji informacje o zaginionym 13-latku. Chłopiec został odnaleziony. Jest cały i zdrowy - poinformowali śląscy policjanci.
Zobacz także: Dramatyczna relacja z Afganistanu. "To są ludzie, którzy uciekli z piekła"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETYWZmG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
kuwerty
2 miesiące temu
Co jest z tym Sosnowcem?
Karakan
3 miesiące temu
Tym razem sam się odnalazł, ale na przyszłość w takim przypadku pierwsze miejsca w których rozpoczął bym poszukiwania to okoliczne plebanie.
Pedagog
3 miesiące temu
Wnioski! Trzeba wrócić do tradycyjnego wychowania: wychodzenie za wiedzą rodziców. Dotrzymywanie warunków, jakie narzucają rodzice, a nie luz bluz. Dzieci głupieją, gdy nie znają zasad, że są prawa, ale przede wszystkim obowiązki.Wychodzisz? Na tę i tę godzinę wracasz. Koniec.
bETYWZmH
Masa
3 miesiące temu
👏👏👏👏👏👏tym razem dla policji
Zibbi
3 miesiące temu
Ludzie czytajcie ze zrozumieniem caly artukul, na samym dole jest aktualizacja ze 6 godzin temu chlopiec zostal odnaleziony caly i zdrowy.
Ksiądz
3 miesiące temu
Trochę stary ale i tak szkoda
Nie sądzę
3 miesiące temu
Sosnowiec! Przypadek?
Marek
3 miesiące temu
Śląsk tam jest siatka handlarzy dziećmi i młodzieza sprawą ewidentnie śmierdzi i nie zaginal a go porwali
Gość
3 miesiące temu
"Nastolatek zostawił w miejscu aktualnego pobytu swój telefon komórkowy." - czyli wiadomo gdzie jest? Współczuję Rodzinie,mam nadzieję, że Chłopak jest w drodze do Mamy. Tata chyba średnio zainteresowany, skoro sms od Syna wystarczył, żeby dalej nie zadawać pytań, bądź coś zasugerować, np. żeby zabrał szczoteczkę do zębów, czy rodzice syna są ok z tym nocowaniem itp...
Spięty
3 miesiące temu
trzymam kciuki by się odnalazł cały i zdrowy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić