Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Zaglądał dziecku pod sukienkę. Zgroza pod blokiem

24
Podziel się:

Policjanci z Łodzi poszukują sprawcy przestępstwa na tle seksualnym. Chodzi o zdarzenie, które miało miejsce przed jednym z bloków na ul. Grota Roweckiego na łódzkim Widzewie. Funkcjonariusze podali rysopis poszukiwanego mężczyzny i proszą o pomoc.

Zaglądał dziecku pod sukienkę. Zgroza pod blokiem
Policja prosi o pomoc. Groźny pedofil grasuje po Łodzi (Policja)

Według relacji policji, zdarzenie miało miejsce 11 maja 2022 r. przed jednym z bloków na ul. Grota Roweckiego w Łodzi. Około godziny 16:00, nieznany mężczyzna usiadł na ławce przy dziewczynce i zaczął ją głaskać po ramieniu, a po chwili po udzie, podnosząc jej sukienkę do góry.

O sprawie szybko zostawili powiadomieni funkcjonariusze. Mężczyzny do tej pory nie udało się jednak zatrzymać. Policja szuka każdego sposobu, aby schwytać podejrzanego. W mediach społecznościowych pojawił się rysopis mężczyzny.

Mężczyzna w wieku około 20 lat, wzrost około 180 cm, włosy koloru ciemny blond, krótko ostrzyżony "na jeżyka", oczy zielone. Tego dnia ubrany był w czarną koszulkę i niebieskie jeansy. Poruszał się na jaskrawo-pomarańczowym rowerze z czarnymi napisami - czytamy.

Każdy, kto rozpoznaje wizerunek sprawcy, bądź posiada informacje dotyczące przedmiotowego zdarzenia, proszony jest o kontakt z policjantem z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 841 28 63 i 47 841 12 00 w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Telefon alarmowy 112.

Pedofile straszą dzieci

W Polsce zwalczaniem pedofilii zajmuje się m.in grupa "Strażnicy Dziecięcych Marzeń". Działają głównie w sieci, gdzie na najmłodszych użytkowników, korzystających z komunikatorów bez nadzoru rodziców, czyha mnóstwo niebezpieczeństw. Grupa wszystkie koszty pokrywa z własnej kieszeni.

Mężczyźni zatrzymali niedawno 60-letniego Henryka, który przyjechał na spotkanie... z 13-letnią dziewczynką, z którą pisał w mediach społecznościowych. Cała akcja transmitowana była w internecie.

Zobacz także: Gdzie największe wzrosty cen? "Drożeje właściwie wszystko"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(24)
Sprostowanie:
2 miesiące temu
Grota Roweckiego jest na Dąbrowie a nie na Widzewie.
BabciaKasia
2 miesiące temu
Zawszę noszę spodnie (Pyramid jeans) i czuję się bezpiecznie✌
Mala
2 miesiące temu
Jak fajfus stanie nie ma.nic sensu
Ent
2 miesiące temu
11 mają ??? żenua widać jaki ta sprawa ma priorytet dla milicji
Mama
2 miesiące temu
Żart! Sytuacja z mają a teraz o tym piszecie? Przecież on już może mieć rude włosy do ramion, kolorowe soczewki kontaktowe i brodę do kolan a może już go nawet nie ma w pl
Seksielscy
2 miesiące temu
jak znowu wuefista czy pielęgniarz a nie ksiadzto NIE rubcie afery!
ciekawska
2 miesiące temu
jak Romek Polański
Ghh
2 miesiące temu
Starszy brat w wierze ?
Lpk
2 miesiące temu
Podobny do adka z lombardu na cichej heheh
oj tam
2 miesiące temu
w kosciele widzial to sam chcial sprawdzic ja kto jest
Janusz
2 miesiące temu
Na takie zdarzenie reaguje sie szybko kazde 24 godziny oddalaja sledztwo przyblizaja do archiwum X i umozenie
Funia
2 miesiące temu
A rodzice gdzie byli?
Polakos
2 miesiące temu
Trzeba na latarniach wieszać takich zwyrodnialców, a nie bawić się z nimi w więzienie. To jest nieuleczalna choroba, co zostało już nie raz potwierdzone.
Mar
2 miesiące temu
Poszukiwany pewnie za coś innego. Ale wiadomo. Ze jak policja poda do wiadomości ze pederasta to szybciej ludzie go znajdą.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić