Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Zakładasz i mdlejesz. Policja apeluje, ostrzeż swoich bliskich

115
Podziel się:

To nie pierwszy przypadek gdy oszuści wykorzystują pandemię. Tym razem złodzieje wykorzystują maseczki, które są nasączone obezwładniającą substancją chemiczną.

Zakładasz i mdlejesz. Policja apeluje, ostrzeż swoich bliskich
maseczka (Unsplash.com, Mika Baumeister)

O bulwersujących zdarzeniach w Warszawie napisał "Super Express". Tym razem ofiarami stali się mieszkańcy jednego bloku na Grochowie. W związku z pandemią koronawirusa i piątą falą groźnej choroby, złodzieje pukają do mieszkań i nakłaniają do przymierzenia maseczki.

Problem w tym, że te maseczki są nasączone obezwładniającą substancją chemiczną. Osoba traci wtedy przytomność, a złodzieje mogą splądrować mieszkanie.

Na klatce jednego bloku na Grochowie pojawiła specjalna wiadomość, która ma uchronić mieszkańców przed oszustami.

Prosimy pod żadnym pozorem nie wpuszczać nieznajomych do mieszkań oraz nie przyjmować masek ochronnych od obcych osób - informują władze Spółdzielni Mieszkaniowej "Szaserów".

Chcą wykorzystać seniorów

Złodzieje doskonale znają ten teren. Mieszka tutaj wielu seniorów, których zdecydowanie łatwiej jest oszukać niż młodsze osoby. Niektórzy z nich mają również problemy z pamięcią.

Prawdopodobnie chodzi o dwie osoby, mężczyznę i kobietę, którzy krążą po okolicy i podają się za osoby wysłane z przychodni rejonowej. Mają ze sobą maseczki, które każą przymierzać, mówią o prospołecznej akcji, a maseczki nasączone są substancją usypiającą - tłumaczy "Super Expressowi" Anna Bojarska, prowadząca lokalny dom seniora.
Zobacz także: Donald Tusk o PiS. Wiceminister się zdenerwował
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(115)
oblężony
5 miesięcy temu
Do mnie przychodził jakiś gość, pytał o kogoś, kogo nie ma, powiedział, że jest kuratorem sądowym, nawet machnął mi jakąś legitymacją przed nosem.
Nick
5 miesięcy temu
Myślenie nic nie kosztuje podobno ale po wszystkich eurokratach wyciągam wbrew odwrotny wniosek ;)
Prawda
5 miesięcy temu
Poczytajcie Gazeta Świebodzińska-Apel Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców w sprawie natychmiastowego wstrzymania Narodowego Programu szczepień przeciw Covid-19 informacja z 25 listopada 2021 bardzo pouczające
Prawda
5 miesięcy temu
Oooo=0
Grzyb
5 miesięcy temu
Co za bzdury przecież wiadomo, że to nieprawda. Nic takiego nie miało miejsca.
Fyh
5 miesięcy temu
Covidianie padają jak muchy po trzecim strzale. Powinno się rozważyć odebranie im praw jazdy, ponieważ stanowią ogromne zagrożenie dla siebie i normalnych ludzi.
Guj
5 miesięcy temu
Ludzie, z kagańcem na twarzy, mdleją od wdychanego co2, a nie od tajemniczych substancji.
Oki
5 miesięcy temu
Po osiągnięciu wieku 65 lat maseczki dla kierowców obowiązkowe bezterminowo 😉 A jak nastąpiło by wykroczenie to 2000 zł w ramach prewencji, bezpiecznego upomnienia
Obatel
5 miesięcy temu
Polak Polakowi polakiem
Maseczka
5 miesięcy temu
Wszystkich domowników jedna maseczką nie uśpią muszą wiedzieć wcześniej ilu osób przebywa w mieszkaniu.😷
Jakub
5 miesięcy temu
Te nawet nie nasączone substacją usypiajacą, działają podobnie
Tyle
5 miesięcy temu
Nie noś maski! Tak mówi Policja,HURRA
paranoja mysl...
5 miesięcy temu
mecze kiedys zakaz zakrywania twarzy wyrok dzis kazdy zakrywa i stadiony puste
XYZ
5 miesięcy temu
Gdy pod masoneczkę włoży się czujnik pomiaru dwutlenku węgla zaczyna piszczeć po kilkunastu sekundach. Już po takim czasie zaczynacie się DUSIĆ. Zaczynają więc zanikać wasze szare komórki, a organizm staje się bardziej podatny na choroby - w tym nowotwory (kochające środowisko beztlenowe), grzybice płuc itd. Sami sobie robicie wielką krzywdę, oraz własnym dzieciom :( Te wszystkie chore nakazy masonów (lucyferian!) mających w łapskach koncerny, rządy i sądy SĄ BEZPRAWNE. Każdy sąd to wie i odrzuca sprawy o brak kagańca. Pod warunkiem że nie będziecie na tyle głupi by przyjąć mandat. PO CO WIĘC SIĘ DUSICIE? Od początku wszędzie chodzę bez pampersów na twarzy. Żyję. Przeszłam srowid jeszcze na samym początku. Sama się wyleczyłam. Nie noszę kagańców, nie poddaję się eksperymentom medycznym ani żadnym testom. Nie płaciłam żadnych mandatów. ŻYJĘ. NORMALNIE. Też zacznij. A PLANdemia skończy się w 2 dni.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić