Był narkomanem 20 lat. Podliczył, ile wydał w tym czasie na używki

46

Nathan King postanowił podzielić się z internautami swoją historią. Ci pochwalili go za zwycięstwo nad nałogiem narkotykowym. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Był narkomanem 20 lat. Podliczył, ile wydał w tym czasie na używki
Nathan King (TikTok)

Nathan King postanowił podzielić się z internautami swoją historią. Brytyjczyk założył konto na TikToku, na którym zamieszcza bardzo motywujące nagrania. 36-latek opowiada o swoim zwycięstwie nad uzależnieniem od kokainy. Udało mu się to po dwóch dekadach. 26 marca świętował wraz z obserwującymi 100 dni w czystości.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Nagrania Kinga przyciągają tysiące internautów. Brytyjczyk używał kokainy od 18 roku życia. Z czasem robił to codziennie, o każdej porze. Przyznał, że narkotyk poprawiał mu samopoczucie, dlatego nie ograniczał zażywania go. Często w parze z kokainą szedł również alkohol. Połączenie to sukcesywnie wyniszczały jego organizm.

W ciągu kilku lat używania tak przyzwyczaiłem się do uderzenia dopaminy i poczucia euforii, że kiedy poczułem się przygnębiony, smutny, zraniony lub zdenerwowany od razu zażywałem narkotyki, aby uciec - opowiadał King.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Zażywanie kokainy wymagało wielkich pieniędzy. 36-latek wydał na nałóg w ciągu 10 lat aż 400 tysięcy funtów (ponad 2 miliony złotych). King podkreśla, że żałuje jak traktował przez wiele lat swoją rodzinę. Brytyjczyk miał okłamywać ją, aby sfinansować nałóg. Nie kontrolował swoich planów na życie, gdyż te zawsze były uzależnione od kokainy. Zdecydował się skończyć z narkotykami z powodu osobistej tragedii, o której nie chce mówić. W grudniu 2020 roku trafił na odwyk.

Przez lata okradałem rodzinę i przyjaciół, kłamałem, ukrywałem różne rzeczy, nieuczciwie mówiłem o tym, co robiłem - przyznał Brytyjczyk.

King chce stać się inspiracją dla innych osób, które mają problem z narkotykami. Motywuje ich na nagraniach, aby skończyły z nałogiem. Podkreśla, że uzależnieni zawsze mogą liczyć na pomoc innej osoby.

To taka ciężka praca, często nie ma z kim porozmawiać, ponieważ czujesz się taki samotny, ale wiedz, że naprawdę nie jesteś - przekonuje autor nagrań.
Zobacz także: Lockdown wydłużony, ale nie jest źle. Ekspert: W czerwcu otwarcie gospodarki
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić