Zgroza w USA. 12-latek oskarżony o próbę morderstwa pierwszego stopnia

3

W Wisconsin doszło do makabrycznego czynu ze strony 12-latka. Próbował zabić swojego młodszego brata. Doskonale wiedział, jak powinna wyglądać zbrodnia.

Zgroza w USA. 12-latek oskarżony o próbę morderstwa pierwszego stopnia
12-latek próbował zadźgać swojego 7-letniego brata. (Pixabay)

Do zdarzenia doszło 11 stycznia w USA w stanie Wisconsin. 12-latek chwycił za nóż, który znalazł w domu i postanowił zabić nim swojego 7-letniego brata. Szokujące było w tym wszystkim to, że chłopka doskonale wiedział, jak powinna wyglądać taka zbrodnia.

Nie miał litości dla 7-latka. Dźgnął chłopca raz w plecy, dwa razy w brzuch i raz w klatkę piersiową, by trafić w serce i zadać śmiertelny cios. Na szczęście nie udało mu się, dziecko natychmiast trafiło do szpitala, gdzie udało mu się uratować życie.

7-latek zeznał, że starszy brat przyłożył mu poduszkę do twarzy, by nikt nie usłyszał jego krzyków. Sędzia wydał orzeczenie na rozprawie wstępnej w środę w sądzie dla dorosłych. Sprawą ma zająć się sąd dla nieletnich. Pierwsza rozprawa ma się odbyć 5 marca.

Sąd zdążył już orzec, że chłopiec podejrzany jest o usiłowanie zabójstwa. W stanie Wisconsin nieletni w wieku powyżej 10 lat oskarżeni o usiłowanie umyślnego zabójstwa pierwszego stopnia są najpierw kierowani do sądu dla dorosłych. 12-latek jest przetrzymywany w Northwest Regional Juvenile Detention Centre w Eau Claire.

Zobacz także: Były wicepremier o wieku emerytalnym i 500 plus. "To nie może się dobrze skończyć"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić