Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Zmarł w ramionach ojca. Wstrząsająca śmierć 13-latka w USA

11

Do zabójstwa 13-latka doszło w mieście Riverdale w stanie Georgia. Brayan Zavala wspólnie z bratem pomagał ojcu naprawiać kosiarkę. W pewnym momencie podjechał do nich mężczyzna, który bez ostrzeżenia strzelił chłopcu w twarz.

Zmarł w ramionach ojca. Wstrząsająca śmierć 13-latka w USA
Brayan Zavala zginął na kilka dni przed swoimi 14. urodzinami (GoFundMe)

Tragedia rozegrała się naprzeciwko przyczepy kempingowej. Mężczyzna, który podjechał do ojca i synów, miał na twarzy maskę narciarską. Nie reagował na pytania o powód swojego przyjazdu i strzelił Brayanowi prosto w twarz.

Morderstwo nastolatka z Riverdale

Brayan Zavala zmarł w ramionach ojca jeszcze przed przyjazdem karetki. Jak opowiedział mediom Jezus Zavala, 16-letni brat Brayana i świadek tragedii, morderca nie został w żaden sposób sprowokowany do ataku.

Zastrzelili mojego brata, zabili go. Bez powodu. Strzelił mojemu bratu w twarz. Mój brat upadł i zobaczyłem, że jego oczy się zamknęły. Straciliśmy go – opowiedział Jezus Zavala w rozmowie z telewizją Fox 5 Atlanta.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Rodzina Zavala pochodzi z Meksyku. Zdecydowała się na emigrację do Stanów Zjednoczonych w nadziei, że będą wieść bezpieczniejsze życie niż w ojczyźnie.

Zdecydowaliśmy się żyć tutaj, by żyć lepiej, ale okazało się, że jest gorzej. Tutaj jest zupełnie jak w Meksyku. Zabijają, bo chcą zabijać. Tak właśnie się stało – przyznał Jezus Zavala w wywiadzie dla Fox 5 Atlanta.

13-letni Brayan Zavala był wzorowym uczniem. Do morderstwa doszło zaledwie kilka dni przez jego 14. urodzinami. Jak ustalili śledczy, sprawca poruszał się SUV-em pozbawionym tablic rejestracyjnych. Zwrócili się również do społeczeństwa ze specjalnym apelem o pomoc w ujęciu poszukiwanego.

Zobacz także: Zobacz też: Policjanci wreszcie złapali zabójcę. Śledztwo trwało ponad 10 lat
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić