Wróć na
GG
|

Chciała auta dla lalek. 11-latka kupiła prawdziwego kampera

46
Podziel się

11-letnia Amerykanka próbowała uprosić u rodziców auto dla lalek. Kiedy odmówili, Lauren Nelson zawzięła się i uzbierała na swojego własnego kampera. O projekcie dziewczyny opowiedziała amerykańska telewizja. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Chciała auta dla lalek. 11-latka kupiła prawdziwego kampera
11-latka przed przyczepą (YouTube, WKBW TV | Buffalo)
bDaoylmJ

11-latka z USA stworzyła dom w starej przyczepie. Lauren Nelson w dość nietypowy sposób spędziła wakacyjny czas. Dziewczynka wydała na swój wymarzony domek 800 dolarów (około 3 tysiące złotych). Niesamowitą historię przedstawiono w materiale amerykańskiej telewizji.

Nietypowy pomysł 11-latka zaczerpnęła z wymarzonej zabawki. Podczas przeglądania zabawek w katalogu spodobał się jej samochód dla lalek, który kosztował 650 dolarów. Ojciec dziewczynki powiedział, że cena zabawki jest niedorzeczna. Dodał, że za te pieniądze Lauren może kupić sobie prawdziwy wóz campingowy. Pomysł spodobał się dziewczynce. Zaczęła wdrażać go w życie.

Dziewczynka rozpoczęła zbieranie pieniędzy. Udało jej się, dzięki przeprowadzeniu wyprzedaży garażowej. Potem przyszedł czas na szukanie właściwej przyczepy. Ostatecznie kupiła starego kampera sąsiada. Dziewczynka przyznała w wywiadzie, że dzięki targowaniu zapłaciła 400, a nie 500 dolarów. Zakupiona przyczepa stanęła w ogrodzie rodziny.

bDaoylmL

Kolejnym krokiem było wysprzątanie wysłużonej przyczepy. Dziewczynka była bardzo zmotywowana, aby jak najszybciej posiadać swoje wyjątkowe miejsce do wypoczynku. Z pomocą innych udało jej się wprowadzić tam porządek. Jej matka przyznała, że sprzątając przyczepę, znaleźli wiele myszy.

Przyczepa nie do poznania

Dziewczynka wraz z pomocą innych rozpoczęła renowację zużytej przyczepy. Pomalowana na turkusowo szafka w kuchni stała się kolorowym akcentem stonowanego wnętrza. Reszta pomieszczenia została pomalowana na biało. Kolorowe dodatki, takie jak poduszki nadały przyczepi przytulnego charakteru. Niektóre elementy wystroju dziewczynka zabrała z domu.

Lauren starała się wyremontować wnętrze jak najniższym kosztem. Wiele pomysłów zaczerpnęła z sieci i wykonała niektóre przedmioty sama. W wymianie podłóg i renowacji wnętrza pomogła dziewczynie rodzina. 11-latka wydała na cały projekt 800 dolarów, czyli 150 dolarów więcej niż kosztował zabawkowy samochód. Dziewczynka nazwała swoje nowe miejsce spotkań "Camp Hygge", nawiązując do skandynawskiej koncepcji przytulności.

bDaoylmR

Przyczepa pokazana światu

Dumna matka Lauren zamieściła na Facebooku post. Opisuje w nim cały kosztorys inwestycji. Dodatkowo oprócz tekstu opublikowała galerię zdjęć pokazującą metamorfozę starej przyczepy w "Camp Hygge".

Przeczytaj też:

bDaoylmS
bDaoylnm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(46)
Krzysztof
miesiąc temu
To w końcu co chciala? Samochód, kamper, przyczepę kempingową czy samolot? Ktoś to czytał przed publikacją?
Ich
miesiąc temu
Kamper to nie samolot 😂
sceptyk
miesiąc temu
"Podczas przeglądania zabawek w katalogu spodobał się jej samochód dla lalek, który kosztował 650 dolarów." Zabawka za taka cenę?! To nie jest normalne...
bDaoylnn
Cris
miesiąc temu
eeee....ale o co tu chodzi...?
mariusz
miesiąc temu
Raz auto raz samolot. Autor sam nie czyta tego co pisze. Nawet nie chce się pod artykułem podpisać. Cóż szef kazał robota odwalona.
Najnowsze komentarze (46)
pit
miesiąc temu
Które 11 letnie dziecko w Polsce ma 3 tyś i może wydać na co chce?
g g g
miesiąc temu
Kiedyś stała mi w ogrodzie stara przyczepa kempingowa, dla mnie nadawała się tylko do utylizacji, była bez kół i była strasznym problemem, żeby się jej pozbyć z ogrodu. Czasem jakiś znajomy o nią pytał, była krótka odpowiedź, bierz nawet dzisiaj i na tym się kończyło. Pewnego dnia, zapukał facet do drzwi i pyta czy nie chcę sprzedać przyczepy, mówię no jasne!(a myślę sprzedać?bierz ten złom dzisiaj) Panie, ale zobacz sobie jak wygląda w środku, a tam już dykta z podsufitki na ziemi leży bo kamping był już nieszczelny, a facet mówi, dobra biorę. Za ile? Za 200 zł! Ok! Dobiliśmy targu, płatność o dziwo gotówką z góry! Za kilka dni przyszedł z kołami, przykręcił i z kolegami przeciągną ją 1500m dalej na jakąś budowę! Da się? Da się! Tylko trzeba chcieć i mieć trochę szczęścia!
g g g
miesiąc temu
Taka duża i dalej bawiła się lalkami? Teraz w przyczepie będzie mogła się naprawdę pobawić!
marcel
miesiąc temu
Ona ma 11 lat? Dałbym jej 16 jak nic. Coraz szybciej dojrzewa seksualnie ta młodzież.
obserwator
miesiąc temu
...przedsiebiorcza dziewczynka. Zamias kamper dla lalek... kupila sobie przyczepe campingowa i to za 400 dol. a nie zabawke za 650. Zuch-dziewczynka !!!
ioioio
miesiąc temu
"Dziewczynka rozpoczęła zbieranie pieniędzy. Udało jej się, dzięki przeprowadzeniu wyprzedaży garażowej." Ciekawe co 11 latka miała do wyprzedawania z garażu, chyba sprzęt i narzędzia taty :D
asia
miesiąc temu
co w tym dziwnego, że dziecko zbiera pieniądze na swoją wymarzoną rzecz? rodzice to nie bankomaty
gość
miesiąc temu
Wygląda jak dorosła kobieta. Nie sądziłem, że mógłbym zakochać się w 11-latce...
bDaoylnf
kokosss
miesiąc temu
hmmm - a ja mam 44 lata i nie posiadam jeszcze na wlasnosc nie wiele wiekszego mieszkania w Gdyni. W kredycie we frankach wyszlo mi prawie milion pln za 50m2 - coz - moze jak sie urodze nastepnym razem to juz szwajcarskiej waluty nie bedzie :)
A kuku
miesiąc temu
Tylko po co jej kamper :/
Xavier
miesiąc temu
Dziewczynka jest mądrzejsza niż niejedna dorosła. Super to, co powiedziała na końcu: "If you're looking to have some big plans in the future, you should go out and do it. Make it happen." Nic dodać, nic ująć. Normalna 11-latka o zainteresowaniach normalnych dla 11-latki. W Polsce to 11-latki już się nie bawią lalkami, bo mamusie je malują i kreują na dorosłe kobiety. Żal!
NieLGBT
miesiąc temu
Zbierała na samochód, potem na samolot a wyremontowała przyczepę. O2 trzyma poziom
Dany
miesiąc temu
Jak uzbierała te dolary bo tego nie ma. Tylko kupiła to zrobiła tamto.
tata 11 latki
miesiąc temu
11 letnia dziewczynka i jeszcze bawi się lalkami Barbie?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić