Zmieniła słowa polskiej kolędy. I się zaczęło. Ludzie są wściekli

1692

Klaudia Jachira znowu zwróciła na siebie uwagę. Posłanka PO tym razem w nietypowy sposób przerobiła tradycyjną polską kolędę, nawiązując w tekście do kryzysu humanitarnego na polsko-białoruskiej granicy. W komentarzach pod nagraniem posypały się gromy.

Zmieniła słowa polskiej kolędy. I się zaczęło. Ludzie są wściekli
Klaudia Jachira przerobiła tekst kolędy (Facebook)

Niedawno Klaudia Jachira pojawiła się na ustach całej Polski, gdy zaprezentowała w Sejmie swoją wersję "Roty" Marii Konopnickiej. Teraz posłanka PO ponownie postanowiła na swoją modłę przerobić tradycyjny polski utwór, wzbudzając jeszcze większe kontrowersje niż poprzednio.

Klaudia Jachira zmieniła przerobiła kolędę

Jachira zmieniła treść popularnej kolędy "Wśród nocnej ciszy". W tekście nawiązuje do marznących na granicy polsko-białoruskiej uchodźców i w krytyczny sposób odnosi się do działań Straży Granicznej.

Wśród nocnej ciszy ktoś zamarza w lesie. Wstańcie strażnicy, dziecię się rodzi. Czym prędzej się ubierajcie, na Białoruś wypychajcie, pożegnać pana. Poszli, wypchnęli dzieciątka małe. Wszystkie rozkazy wykonane - Jachira śpiewa na udostępnionym przez siebie wideo.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Posłanka w ogniu krytyki

Pod opublikowanym na Facebooku wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy, większość z nich jest, delikatnie mówiąc, niepochlebna. Wielu internautów, zwłaszcza tych wierzących, odbiera przeróbkę religijnej pieśni jako profanację i obrazę uczuć religijnych.

Ty jak zwykle profanujesz, jak nie "Rotę", to teraz kolędy polskie. Żadna z Ciebie pani poseł, żadna influencerka.. Jedynie Satyra, co nosi nazwisko Jachira... - napisał internauta.
Niech Pani sobie już oszczędzi wstydu, popiera zabijanie dzieci w łonie matek, kłamie, jakoby nie udzielano pomocy matkom z dziećmi, które nielegalnie przekroczą granicę Polski (choć są przejścia graniczne), i jeszcze obraża Pani ludzi wierzących - skomentowała inna osoba.
Daj przykład, weź do domu, a nie uprawiaj propagandy, lansując się na fejsie - dodał kolejny użytkownik.
Zobacz także: Beznadziejna sytuacja migrantów na Białorusi. ''Nie mieliśmy pojęcia, jak to naprawdę będzie''
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić