aktualizacja 

Zobaczył go na Śląsku. Wszystko nagrał. Ludzie osłupieli

17

Jeden z kierowców na drodze ekspresowej S1 w Bielsku-Białej (woj. śląskie) nagrał ekstremalnie niebezpieczną sytuację. Pewien mężczyzna chodził po konstrukcji wodociągowej. Ewentualny wypadek mógłby mieć tragiczne skutki.

Zobaczył go na Śląsku. Wszystko nagrał. Ludzie osłupieli
Mężczyzna wszedł na konstrukcję wodociągową (YouTube, Bielskie Drogi)

Niebezpieczne zdarzenie zostało nagrane na drodze S1 w Bielsku-Białej. Autor po zarejestrowaniu materiału postanowił przekazać go kanałowi Bielskie Drogi na YouTube. Kilka dni później filmik został opublikowany w sieci. Wideo przeznaczone wyłącznie dla widzów o mocnych nerwach.

Kierowca poruszał się drogą ekspresową S1 w słoneczny dzień. Nic nie zapowiadało, że będzie świadkiem bardzo niebezpiecznej sytuacji.

W rejonie ul. Langiewicza, nagrywający zauważył ruchomy punkt na konstrukcji wodociągowej zawieszonej nad jezdnią. Z każdym metrem coraz bardziej uświadamiał sobie, na co tak naprawdę patrzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zostawił auto z otwartymi szybami. Nagranie kierowcy po śnieżycy w USA

Okazało się, że punktem poruszającym się po konstrukcji wodociągowej był człowiek. Mężczyzna jak gdyby nigdy nic chodził po łuku, którego najwyższy punkt znajdował się kilkanaście lub nawet ponad 20 metrów nad ulicą.

Ewentualny upadek z tej wysokości mógłby zakończyć się tragedią. Na nagraniu widać jednak, że spacerowicz nie przejmował się tym.

Nie wiadomo, co było przyczyną wspięcia się mężczyzny na konstrukcję. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że udało mu się bezpiecznie zejść na dół.

Wideo wzbudziło zainteresowanie internautów. Niektórzy postanowili wyrazić swoje zdanie na temat zaistniałej sytuacji w komentarzach.

Komentujący nie potrafili zrozumieć, dlaczego bohater nagrania ryzykował własne życie. Nie zabrakło też żartu, w postaci podejrzeń, że był to policjant.

Po co on to zrobił? - zapytał komentujący.
Bielski BNT (polski wspinacz builderingowy - przyp.) - napisał internauta.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić