Zobaczyli takie bmw w Lublinie. Policja od razu zareagowała

217

Podczas kontroli drogowej, przeprowadzonej przez policjantów ruchu drogowego, 33-letnia kobieta straciła dowód rejestracyjny swojego samochodu. Powodem była nielegalna modyfikacja przednich reflektorów jej nowego bmw, które jej mąż postanowił zmienić na kolor zielony.

Zobaczyli takie bmw w Lublinie. Policja od razu zareagowała
Kobieta kierująca bmw powiedziała, że modyfikacji dokonał jej mąż (Policja)

Wczoraj (18 lipca 2023), na alei Solidarności w Lublinie, policjanci ruchu drogowego zauważyli nowe bmw, które wyróżniało się na drodze dzięki zielonym przednim światłom. Zauważając tę niecodzienną cechę, funkcjonariusze natychmiast zatrzymali pojazd do kontroli. Za kierownicą siedziała 33-letnia kobieta.

Podczas kontroli okazało się, że reflektory przednich świateł zostały zmodyfikowane od wewnętrznej strony szkła, co pozwoliło na osiągnięcie nietypowego, zielonego koloru.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marika o późnym macierzyństwie. Została mamą w wieku 38 lat. "Nie podobało mi się, że dotykano mój brzuch w ciąży"

Kobieta będąca kierowcą wyjaśniła, że to głównie jej mąż korzysta z tego samochodu i to on jest odpowiedzialny za wszelkie modyfikacje. Dodała również, że jest to nowy pojazd, który został zakupiony niedawno.

Mężczyzna, podczas rozmowy z policjantami, nie był w stanie logicznie wytłumaczyć powodów wprowadzonych zmian.

Wobec stwierdzonych nieprawidłowości policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego pojazdu. Kobieta została pouczona o popełnionym wykroczeniu.

Policja przypomina, że kolor przednich świateł jest ściśle określony przez przepisy i jakiekolwiek samowolne modyfikacje są niedopuszczalne.

Autor: ŁD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić