123-latka nigdy nie była w związku. Zaczęła poszukiwania męża

33

Theresa Nyurakajumba twierdzi, że ma 123 lata i nigdy nie była w żadnym związku. W wywiadzie udzielonym dla kanału Afrimax opowiedziała o poczuciu samotności i potrzebie spędzania z kimś czasu. Seniorka, która nigdy nie widziała nagiego mężczyzny, ma nadzieję, że wkrótce znajdzie idealnego partnera.

123-latka nigdy nie była w związku. Zaczęła poszukiwania męża
Kobieta ma 123 lata i nigdy nie była z żadnym mężczyzną. (YouTube)

Theresa Nyurakajumba pochodzi z Rwandy w Afryce. Według informacji zawartych w dowodzie tożsamości ma aż 123 lata. Nie da się tego jednak w żaden sposób zweryfikować i podać dokładną datę urodzenia.

123-latka przez całe życie była sama

Dla kanały Afrimax English na YouTubie udzieliła obszernego wywiadu na temat swojego życia. Opowiedziała w nim o ogromnym poczuciu samotności i chęci odnalezienia partnera. 123-latka bowiem nigdy nie była w żadnym związku z drugą osobą.

Nigdy nie widziałam nagiego mężczyzny. Przez 123 lata żyłam z tym niespełnionym życzeniem, zbuntowaną nadzieją i odważnym duchem, czekając na dzień, kiedy ktoś przyjdzie i zaopiekuje się moją duszą - powiedziała kobieta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kaczyński się zagalopował. Minister też mówi o Jagiellonach
Nadal jestem dziewicą. Myślałam o tym w moich czasach, ale nigdy nie wyszłam za mąż - opowiedziała Theresa w wywiadzie.

Kobieta powiedziała, że nie wyszła nigdy za mąż ze względu na swoją kulturę. Gdy była młodsza, wszelkie kontakty z płcią przeciwną uważano za tabu. Theresa nie potrafiła przez to nawiązać głębszej relacji z mężczyznami.

W mojej kulturze dziewczętom nie pozwalano przebywać sam na sam z mężczyzną. Stało się to zasadą mojego życia. Zdecydowałam się żyć sama, nawet gdy moi rodzice i rodzina prosili mnie o ślub - podkreśliła.

Theresa przez lata bała się związków i kontaktów z mężczyznami. Teraz jednak czuje potrzebę, aby spędzać z kimś czas. Ma nadzieję, że wywiad pomoże jej znaleźć idealnego partnera, z którym stworzy harmonijną relację.

Chciałbym mieć kogoś, z kim mogłabym spędzić resztę mojego życia - stwierdziła.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Meet The Real Life 123-Year-Old Virgin Who Can't Seem To Get A Boyfriend : EXTRAORDINARY STORY
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić