Helena Englert zagra w kolejnym filmie. Na jaw wyszły szczegóły castingu

19

Helena Englert to jedna z najbardziej obiecujących polskich aktorek. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta zagra w filmie "Pokusa". Otrzymała jedną z głównych ról! Teraz na jaw wyszły kolejne szczegóły castingu. Nikt z obecnych nie wiedział, kim jest Helena?

Helena Englert zagra w kolejnym filmie. Na jaw wyszły szczegóły castingu
Helena Englert nie zdobyła roli w filmie "Pokusa" dzięki protekcji znanych rodziców. Nowe szczegóły (AKPA, AKPA, Gałązka)

Helena Englert wcieliła się w "Pokusie" w rolę bohaterki o imieniu Inez, młodej i ambitnej dziennikarki. Otrzymuje ona pracę w serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu. Z czasem okazuje się, że jej wymarzona praca jest daleka od ideału.

Helena Englert w filmie "Pokusa". Nikt jej nie rozpoznał na castingu?

Reżyserką filmu "Pokusa" jest Maria Sadowska. Sadowska nie kryła zachwytu tym, w jaki sposób Helena Englert zinterpretowała postać Inez. Englert miała zauroczyć ją od pierwszego wejrzenia.

Jestem totalnie zakochana w Helenie. Ma niesamowitą charyzmę i gdy wkroczyła na casting, zobaczyłam ją w tych krótkich włosach, z całą jej oryginalnością i wnętrzem, które wnosi do tej roli, to od razu wiedziałam, że mam już film – entuzjazmowała się Helena Englert ("Super Express").

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Mama Heleny Englert o jej odejściu z "Barw Szczęścia": Przychodzą inne propozycje

Teraz na jaw wyszły kolejne szczegóły castingu. Okazało się, że kiedy Helena Englert przyszła starać się o rolę Inez w "Pokusie", stawiła się jako jedna z 20-30 kobiet. Mimo że Englert ma już za sobą doświadczenie aktorskie, m.in. występ w serialu "Znaki", Maria Sadowska... nie rozpoznała, kim jest kandydatka!

Ja naprawdę nie wiedziałam, że to córka Englerta. Nie miałam pojęcia. Ona weszła na casting jako jedna z 20 czy 30 dziewczyn tego dnia. Był przemiał, przemiał, przemiał, przemiał – wyznała z rozbrajającą szczerością Maria Sadowska w trakcie wywiadu

Nie raz i nie dwa Helena Englert spotykała się z opiniami, że swój sukces zawdzięcza sławnym rodzicom. Jednak historia przytoczona przez Marię Sadowską dobitnie pokazuje, że młoda kobieta świetnie sobie radzi nawet wówczas, kiedy nikt nie wie, kim jest.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić