aktualizacja 

Ksiądz stanął przed kamerą i otworzył koperty. Oto co było w środku

1346

Ile dać księdzu do koperty? To jedno z pytań, które pojawia się przy okazji wizyt duszpasterskich. W humorystyczny sposób do tematu podszedł ksiądz Sebastian Picur, który otworzył cztery koperty. Co w nich było? Będziecie zaskoczeni.

Ksiądz stanął przed kamerą i otworzył koperty. Oto co było w środku
Znany ksiądz otwiera koperty po kolędzie. Internauci byli zaskoczeni (TikTok)

W ciekawy sposób do tematu podszedł znany ksiądz z TikToka - Sebastian Picur. Na jednym ze swoich nagrań przedstawił cztery koperty. Gdy internauci czekali, ile pieniędzy dostał popularny ksiądz, ich zawartość okazała się zupełnie inna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Szymon Hołownia: Kościół musi być społeczny, a nie teologiczny

W pierwszej kopercie ksiądz znalazł karteczkę z napisem "Bóg Cię Kocha". W drugiej "Jesteś Super", w trzeciej "Nie Bądź Maruda, Uśmiechnij Się", a w czwartej "Pomożesz Dobić do 600K Obserwujących."

Pieniądze są ważne, ale nie są najważniejsze. Pozdrawiam, Szczęść Boże - powiedział ksiądz w swoim filmie.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Jedna z internautek w komentarzu pod filmem napisała, że miała kolędę, podczas której młody ksiądz nie chciał wziąć od nich pieniędzy, bo widział, że jej rodzina ma spore wydatki. Od schorowanych sąsiadów też nie chciał. Na ten komentarz zareagował popularny ksiądz.

Jest wielu księży, którzy postępuje podobnie. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka - apeluje Sebastian Picur.

Sebastian Picur podbija internet

Ksiądz Sebastian Picur regularnie nagrywa filmy na TikToka. Na popularnej platformie pokazuje zarówno zabawne filmiki, jak i te poświęcone wierze katolickiej. Na co dzień służy w sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. W jednym z wywiadów duchowny podkreślił, że nie spodziewał się takiego odbioru w mediach społecznościowych, gdy zaczynał tę przygodę.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić