aktualizacja 

Zdjęcia tego niemowlaka obiegły świat. Też to widzicie?

119

Naayil Aktar urodził się z burzą czarnych włosów — tak gęstą i grubą, że ludzie często myślą, że nosi perukę. W wieku dwóch tygodni zgodnie z islamską tradycją rodzice zgolili mu włosy, ale te szynko odrosły. Jego mama, 24-letnia Jina Aktar, jest ciągle pytana, czy włosy Naayil są prawdziwe.

Zdjęcia tego niemowlaka obiegły świat. Też to widzicie?
11-miesięczny chłopiec od urodzenia ma bardzo bujne włosy. (Instagram)

Naayil Aktar ma zaledwie 11 miesięcy, dlatego wiele osób nie może uwierzyć, że jego włosy są prawdziwe. Jina w swoich mediach społecznościowych kilkukrotnie zabrała głos w tej sprawie i zapewniła, że włosy jej synka to nie jest peruka.

"Dziecko Disneya"

24-letnia mama powiedziała, że nie stosuje żadnej skomplikowanej pielęgnacji. Myje włosy syna w zwykłym szamponie dla dzieci i pozostawia do naturalnego wyschnięcia.

Zastanawiają się nawet, czy je suszę lub używam jakichś specjalnych produktów. Ale jego włosy są po prostu naturalnie jedwabiste i gęste — jak u jego taty - śmieje się mama chłopca.

Naayil już urodził się z gęstymi włosami, które w dodatku bardzo szybko rosną. Teraz można z nich robić kucyki, a wkrótce będą wystarczająco długie, aby związać je w koczek. Jina powiedziała, że chłopiec odziedziczył taką fryzurę po swoim tacie,

Były wspaniałe i gęste, zawdzięcza je genom swojego ojca, który również ma takie włosy – dodaje Jina.

Mama dodaje, że jej starszy syn, trzyletni Ayaan, również miał takie gęste włosy. On także odziedziczył je po swoim ojcu Asifie, 31-letnim inżynierze oprogramowania. Jina przyznała, że jej włosy są słabe i cienkie.

Żartuję, że zabrał mi włosy po urodzeniu. Moje zawsze były cienkie - śmieje się Jina.

Wiele osób zaczepia Jinę na ulicy i komplementuje fryzurę chłopca. Niektórzy mówią, że Naayil wygląda jak z bajki Disneya. Jego nietuzinkowy wygląd robi furorę w mediach społecznościowych. 24-latka nie obcinała mu jeszcze włosów, ale planuje je skrócić, gdy Naayil skończy roczek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Dawid Kwiatkowski o terapii oraz złym wpływie influencerów na dzieci
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić