aktualizacja 

Mama chciała mieć zdjęcie z Mikołajem. Tego się nie spodziewała

50

Mini Westwood nie mogła doczekać się chwili, kiedy wspólnie z córką zrobią sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem. Niestety, wizyta w centrum handlowym przyniosła jej nie radości, lecz łzy i powrót kompleksów. Powód? Skandaliczne zachowanie fotografa.

Mama chciała mieć zdjęcie z Mikołajem. Tego się nie spodziewała
Fotograf w niedopuszczalny sposób potraktował matkę, która robiła sobie zdjęcie z córką i Świętym Mikołajem (kadr z programu "A Current Affair")

Mini Westwood podzieliła się swoją historią w programie "A Current Affair". Jak relacjonowała, niefortunna sesja ze Świętym Mikołajem odbyła się w centrum handlowym w Brisbane w północno-wschodniej Australii.

Chciała mieć zdjęcie ze Świętym Mikołajem. Tak potraktował ją fotograf

W sesji zdjęciowej ze Świętym Mikołajem mogły wziąć udział nie tylko dzieci, ale i rodzice. Mini Westwood chętnie towarzyszyła kilkuletniej April w trakcie robienia fotografii. W pewnym momencie jednak cały dobry nastrój prysł.

Kiedy Mini Westwood próbowała przyjąć odpowiednią pozę, usłyszała przykry komentarz. Fotograf polecił młodej kobiecie, aby... wciągnęła brzuch. Jak podkreśliła Westwood, zszokowany i zniesmaczony takim zachowaniem był również mężczyzna udający Świętego Mikołaja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Zakażenia COVID-19 podczas świąt. Jak się uchronić? Wirusolożka doradza
Fotograf odwrócił się i dość głośno powiedział: "mamo, wciągnij brzuch". Kiedy przyszłam, czułam się dobrze, wychodząc, jak śmieć. Święty Mikołaj spojrzał na mnie, na fotografa i potrząsnął głową, jakby dając do zrozumienia, że tak nie powinno się mówić do nikogo, zwłaszcza kiedy obecne jest dziecko – opowiadała Mini Westwood w programie "A Current Affair".

Po wyjściu z centrum handlowego Mini Westwood starała się zachować opanowanie. Jednak zaraz po dotarciu do domu wybuchła płaczem. Jej smutek potęgował fakt, że córka zaczęła wypytywać, co oznacza polecenie, by "wciągnąć brzuch". Próbowała również wyszukać tę frazę w Google.

Australijka przyznała, że w przeszłości zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Zdecydowała się skontaktować z przedstawicielami firmy Scene to Believe, która organizuje możliwość robienia sobie zdjęć ze Świętym Mikołajem.

Przedstawiciele Scene to Believe szybko przeprosili Westwood za zachowanie fotografa. Zaoferowali, że w ramach zadośćuczynienia może w przyszłym roku otrzymać zdjęcie ze Świętym Mikołajem za darmo. Zadeklarowali też, że przeszkolili personel w zakresie właściwego komunikowania się z klientami.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić