aktualizacja 

Nagranie z wesela hitem. Miny państwa młodych mówią wszystko

22

Mowy weselne są stresującym wydarzeniem. Większość zadaje sobie pytanie, jak zabawne powinny być? Jak daleko wolno się w nich posunąć? Okazuje się, że drużba ze Szkocji postawił poprzeczkę naprawdę wysoko. Jesteście ciekawi, co powiedział?

Nagranie z wesela hitem. Miny państwa młodych mówią wszystko
Drużba wygłosił przemówienie podczas przyjęcia. Reakcja nowożeńców jest wymowna (Licencjodawca, weareoneweddingfilms)

Wybór odpowiedniego drużby na wesele jest trudny. Z jednej strony chcesz wybrać kogoś, kto zna cię naprawdę dobrze, aby wygłosił dobre przemówienie. Jednak z drugiej chcesz osoby, która nie zna cię na tyle dobrze, aby zrujnować twoje małżeństwo, zanim w ogóle się zaczęło.

Gary, szkocki pan młody, uznał, że jego brat Derek będzie idealną osobą do powiedzenia kilku słów na jego przyjęciu ślubnym. Z pewnością stanął na wysokości zadania.

Drużba wygłosił przemówienie podczas przyjęcia. Reakcja nowożeńców jest wymowna

Na wideo, które zostało opublikowane na TikToku przez fotografów ślubnych (We Are One Wedding Films) Derek zdecydował się opowiedzieć pewną historię, która miała miejsce w Świąt Bożego Narodzenia, kiedy to Gary i jego ukochana Kirsty spędzili je razem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Allan Krupa o show biznesie. Zapowiedział nową współpracę z Edytą Górniak!
Pewnego bożonarodzeniowego poranka obudziłem się w domu mamy i taty. Zszedłem po schodach, aby otworzyć prezenty, ale zostałem przywitany klapsem od mamy i usłyszałem: 'Co mówiłam o sprowadzaniu tutaj ludzi?' - tymi słowami rozpoczął swoje przemówienie.

"Odparłem: mamo, o czym ty mówisz. Całą noc przeleżałam w łóżku. Oczywiście nie myślała o złotym dziecku z pokoju obok - kontynuował.

Jesteśmy w salonie, otwieramy kilka prezentów, ja, moja mama i tata, i słyszymy szelest z małego pokoju w starym domu, jak go nazywaliśmy. Wiec wchodzę po schodach, otwieram pokój Gary'ego i tam jest Kirsty Currie, leżąca z nogami no za dziesięć druga - mówił.

- Z pewnością nigdy nie przechodziła przez komin w takiej pozycji. Wesołych Świąt, Kirsty - zakończył. Jego wystąpieniu wtórowały śmiechy. Można śmiało stwierdzić, że Gary, ani jego żona nie spodziewali się tej konkretnej historii.

Głos internautów

Nagranie, które zostało udostępnione w sieci podpisano: "To może być najlepsza puenta z przemówienia drużby w historii". Wideo skomentowało kilkaset osób. Wielu internautów nie kryło rozbawienia. Niektórzy też zwrócili uwagę na reakcję pary młodej.

Widzę absolutny strach w oczach pana młodego. Wtedy wiadomo, że przemówienie będzie dobre - napisała jedna z osób.

Z kolei inna wtrąciła: "Szkoci mają dar do opowiadania historii, który nie ma sobie równych".

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić