Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
SSŃ
|

Otworzyła puszkę fasolki i zdębiała. "To przerażające"

13
Podziel się

29-latka była przerażona, gdy otworzyła puszkę fasolki, kupionej w lokalnym sklepie. Jej zawartość spowodowała, że kobiecie dosłownie zebrało się na wymioty. - Jakby mysz zdechła w tej puszce - mówi zniesmaczona.

Otworzyła puszkę fasolki i zdębiała. "To przerażające"
Kobieta straciła apetyt, gdy otworzyła puszkę z fasolką (Facebook)

Sally Jones z Londynu przygotowywała lunch dla swojego syna Reigna, gdy dokonała okropnego odkrycia. Kobieta otworzyła puszkę z ulubioną fasolką, ale w środku znalazła coś zupełnie innego.

Fasolka z piekła rodem

Kobieta była tak zszokowana, że postanowiła sfotografować produkt i umieścić zdjęcia w sieci. Widać na nich puszkę wypełnioną po brzegi dziwnym, brązowym szlamem i pleśnią. Wśród odstręczającej mazi na próżno było szukać fasoli.

Co ciekawe, data ważności potrawy przypada na styczeń 2023 r., więc nie ma mowy o przeterminowaniu. Jak przekonuje Jones, kupiła fasolkę tuż przed Bożym Narodzeniem i otworzyła ją w minioną sobotę, wcześniej puszka była fabrycznie zamknięta.

Gdy tylko ją otworzyłam, wydobył się zapach niczym z trumny. To było przerażające. Jakby mysz zdechła w tej puszce - Brytyjka powiedziała "The Sun".

Kobieta twierdzi, że ​​skontaktowała się z supermarketem przez telefon i e-mail, ale nie otrzymała odpowiedzi. Rzecznik sieci Asda z kolei zapewnia, że nie otrzymał żadnej oficjalnej skargi w tej sprawie.

Wyznaczamy sobie bardzo wysokie standardy i w rzadkich przypadkach uszkodzenie puszki może prowadzić do nagromadzenia pleśni - stwierdził rzecznik Asdy w rozmowie z "The Sun".

29-latka zapewnia, że nigdy więcej nie kupi już produktów tej firmy ani nie odwiedzi już sklepu, w którym nabyła feralną puszkę. Podobnie myślą internauci, którzy pod postem Jones dają wyraz swojemu zniesmaczeniu na widok "fasolki".

Wygląda jak gremlin, który ma się wykluć.
Wygląda jak scena z przerażającego science-fiction
Zobacz także: Niebezpieczny makaron. Jego spożycie może być tragiczne w skutkach
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
Twójnicki
4 dni temu
-Otworzyć ci puszkę ? -Tak ,ale pierw daj co zjeść
gość
5 dni temu
była z robakami i cos dziwnego trzba było reklamować i nie robić krzyku
ciek
6 dni temu
Kto kupuje ten szajs?! Nie lepiej ugotować samemu? Tylko że u nich mało kto umie gotować.
Kaśka
6 dni temu
Głupota! Co ma sklep do tego, jaką ponosi winę? Może to ona sama niechcący uszkodziła puszkę a teraz durna szuka winnych i bije pianę? Też mi się zdarzyło niechcący przebić delikatną puszkę, która obijała sie o inne puszki w bagażniku samochodowym.
masakra
6 dni temu
czym ona otwierała tą puszkę..? siekierą..? 🙉
Ruprecht
6 dni temu
No to za chwilę pojawi się artykuł w ,,Fakcie'' pt. ,,Fasolka grozy'' (był już tam i ,,Czajnik grozy'' i ,,Film grozy'' i nawet ,,Przedszkolanka grozy'' więc może być i ,,Fasolka grozy''
antoni
6 dni temu
no ja kiedyś puszkę na ognisko położyłem no i jak pizdło to puszka pusta była no i za co ja zaplaciłem za pustą puszkę??? aaaa i materac pompowany mi przedziurawiło ,, no to było w 1978 roku
Henryk
7 dni temu
Jak ktoś wie w jaki sposób produkuje się seryjnie puszki na linii produkcyjnej ten wie że to jest po prostu niemożliwe, chciała za darmo zjeść a potem wrzuciła jakieś śmierdzące śmieci ze swojej lodówki.
Anik
1 tyg. temu
Nie rozumiem tu czegoś, sama kupuje taką fasole w Asda i nie ma tam potrzeby otwierania otwieraczem bo na każdej puszcze jest "haczyk" wystarczy odgiąć i otwarte, po co ciąć puszke? Dziwne to jakieś.
To ktoś ,kto...
1 tyg. temu
To sposób na kasę bylo czy włożyła
60++
1 tyg. temu
Sprzedawca nie jest producentem
POLA
1 tyg. temu
Jak ona ta puszke otworzyla? Co to za metoda? Ach, po brytyjsku!
Lion
1 tyg. temu
Raz na milion się trafi i już by wszystkich chcieli zamykać.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić