aktualizacja 

Pokazała ciało, ale bez retuszu. Co na to fan? "Będę z tobą szczery..."

159

Popularna instagramerka i blogerka Georgie Clarke postanowiła po raz kolejny pokazać fanom swoje ciało bez retuszu. Fani dziękowali jej za uczciwość i odwagę. Influencerka podzieliła się z internautami specjalnym przesłaniem.

Pokazała ciało, ale bez retuszu. Co na to fan? "Będę z tobą szczery..."
Instagramerka pokazała fanom prawdę (Instagram, Georgie Clarke)

Georgie Clarke to popularna instagramerka, którą śledzi 700 tys. osób. Popularność zawdzięcza m.in. odważnym zdjęciom, na których pokazuje, jak naprawdę wygląda kobiece ciało i jakie są realia w modelingu.

Wiele celebrytek i instagramerek na zdjęciach prezentuje idealne ciała, zwykle niezawierające żadnej skazy. Tymczasem, jak podkreśla Georgie Clarke, to zasługa retuszu.

To kłamstwo - podkreśla.

Blogerka sprzeciwia się takiemu oszukiwaniu internautów, którzy przez pryzmat Instagrama oceniają później swoje ciała i nabawiają się kompleksów. Te zwykle nie są już tak doskonałe. Tymczasem każdy z nas ma wady.

Modelka, której przyświeca idea body positive

W opisie zdjęcia Georgie Clarke przemówiła do fanek, próbując wyjaśnić im, że ciało kobiet zwykle wygląda zgoła inaczej, niż przedstawia się je w social mediach czy reklamach. Wyznała, że to głównie zasługa tricków.

Sprytna poza, wyregulowany kąt, odpowiednie oświetlenie i napięcie ciała. (...) Ich zdjęcia to nie prawdziwe życie, więc przestańcie się porównywać! - apeluje do internautek blogerka.

I dodaje:

Wszystko, czego nauczono nas w nas nienawidzić, jest w rzeczywistości całkowicie normalne! Cellulit, dołeczki, blizny, rozstępy, bułeczki... każdy je ma! - podkreśla instagramerka.

Na jej zdjęcie zareagował jeden z fanów. Podziękował jej za całkoształt działalność.

Będę z tobą szczery. Uważam, że to, co robisz, jest bardzo ważne. Kobiety, nawet z niedoskonałościami są piękne. Ty też! Dziewczyny, powinnyście sobie to uświadomić, że nawet z takimi wadami szalejemy za wami! - uważa internauta.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić