aktualizacja 

Przerażająca wizja Jackowskiego na marzec 2023. Co takiego ma się wydarzyć?

64

Jaki będzie marzec 2023 dla Polski? Krzysztof Jackowski — wizjoner z Człuchowa nie ma dobrych wieści. Jego zdaniem, nadchodzący miesiąc zapowiada się wyjątkowo źle. A zatem na co powinniśmy się przygotować?

Przerażająca wizja Jackowskiego na marzec 2023. Co takiego ma się wydarzyć?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski (YouTube, Youtube screenshot)

Krzysztof Jackowski powraca we właściwym sobie stylu. Ci, którzy regularnie śledzą jego poczynania, wiedzą, że ostatnio najsłynniejszy polski jasnowidz specjalizuje się w roztaczaniu czarnych wizji przyszłości. Chociaż nie wszyscy dają wiarę jego słowom, trzeba przyznać, że profecie udaje się zasiać ziarno niepewności. Co tym razem zobaczył w swojej wizji?

W rozmowie z ''Super Expressem'' wizjoner z Człuchowa zdradził, że marzec, jego zdaniem, będzie pełen niepewności, trudności i zawirowań.

Niestety marzec kojarzy mi się, jeżeli chodzi o nasz kraj, nie za dobrze. Chodzi o kwestię społeczną i polityczną i to, co się dzieje na Ukrainie. Sytuacja się zacznie komplikować. — powiedział Jackowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kiedy RPP obniży stopy procentowe? Prof. Noga: ważny jest cel inflacyjny, kluczowe będą dane GUS z marca

Według wizjonera w najbliższych tygodniach nie musimy się obawiać ''pogłębienia wojny'' i zwiększonych ataków ze strony Rosji. Natomiast marzec ''będzie niedobry w naszej gospodarce''.

''W Polsce nie będzie dobrze pod tym względem''

Po tym, jak 2023 rok przywitał nas względnym spokojem, w marcu — zdaniem wizjonera — mocno odczujemy spowolnienie w polskiej gospodarce.

Będziemy odczuwali, że inflacja, która była cały ubiegły rok i jest teraz, ona ponownie ruszy, ale nie w sensie cenowym. Raczej w sensie takim, jakby gospodarka zaczęła słabnąć. Będziemy to zauważać — przekonuje jasnowidz z Człuchowa w rozmowie z ''Super Expressem''.

Zgodnie z najnowszą wizją Jackowskiego, Polska zostanie odstawiona na bok, a marzec upłynie pod znakiem niestabilności, niepewności i słabości gospodarczej. ''Uważam, że marzec będzie pokazywał nam, że ze złotówką ponownie zaczyna się robić coś złego. Będzie słabnąć'' – przekonuje profeta i wieszczy, że wkrótce będziemy mieć do czynienia z poważniejszym krachem ekonomicznym na świecie lub w naszym regionie.

Krzysztof Jackowski już kilka miesięcy temu określił 2023 rok rokiem ''bez pieszczenia'', w którym możemy się pogrążyć finansowo i zmagać z ogromnym bezrobociem. Czy jego wizje znajdą potwierdzenie w rzeczywistości?

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić