Słowianka wyszła za Ghańczyka. Tak wyglądają ich dzieci

609

Natalia i Frank poznali się w Petersburgu. Kobieta jest Rosjanką, a Frank pochodzący z Ghany przyjechał do kraju, aby studiować medycynę. Po ślubie podjęli decyzję o przeprowadzce do Afryki. Zaskakujące, jak wyglądają potomkowie pary.

Słowianka wyszła za Ghańczyka. Tak wyglądają ich dzieci
Wyszła za mąż za Afrykańczyka (kolezanka.net)

Natalia poznała Franka podczas spotkań studentów różnych kultur zorganizowanych dla podszkolenia umiejętności językowych. Ona jako nauczycielka angielskiego ceniła sobie możliwość porozmawiania z osobami z innych części globu. Jak się okazało, między studentami narodziło się uczucie, które obydwoje przypieczętowali zawarciem związku małżeńskiego.

Powrót do Afryki

Po ślubie para zamieszkała w Afryce. Natalia bała się, że społeczność i rodzina Franka jej nie zaakceptuje. Nic bardziej mylnego, dziewczyna została przyjęta z otwartymi ramionami. Afrykańczycy okazali się być bardzo towarzyscy i ciekawi, do tego głośni i bardzo rodzinni. Kobieta czuła się czasami osaczona bliskimi Franka, wybrnęła jednak z impasu dzięki poznaniu innych dziewczyn z Rosji zamieszkałych w Ghanie. Otwartość na rodzinę przyszła po urodzeniu dzieci. Dziś para ma ich czwórkę.

Tożsamość

Dzieci Natalii i Franka są dwujęzyczne. Mama mówi do nich po rosyjsku, a tata po angielsku. Świetnie odnajdują się w Afryce, ale wiedzą również o korzeniach matki. Jaką tożsamość wykształcą potomkowie pary? Czas pokaże, która kultura będzie im bliższa. Ważne, że mają wokół siebie wspierających rodziców.

Mieszanka genów

Dzieci, które przychodzą na świat w rodzinach wielokulturowych, zazwyczaj odznaczają się nietuzinkową urodą. Wielokrotnie pisaliśmy o Europejczykach, którzy łączą się w pary z Afrykanami. Jednym z przykładów jest małżeństwo ze Stanów Zjednoczonych, którego owocem jest córka Isla. Dziewczyna ma nietypowy kolor włosów i robi furorę w sieci. Jej mama pochodzi z Finlandii, a tata z Afryki.

Zobacz także: "Młodzież nie zachowuje dystansu". Broniarz mówi o powrocie dzieci do szkół
Autor: APS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić