Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
APS
|

Słowianka wyszła za Ghańczyka. Tak wyglądają ich dzieci

285
Podziel się:

Natalia i Frank poznali się w Petersburgu. Kobieta jest Rosjanką, a Frank pochodzący z Ghany przyjechał do kraju, aby studiować medycynę. Po ślubie podjęli decyzję o przeprowadzce do Afryki. Zaskakujące, jak wyglądają potomkowie pary.

Słowianka wyszła za Ghańczyka. Tak wyglądają ich dzieci
Wyszła za mąż za Afrykańczyka (kolezanka.net)

Natalia poznała Franka podczas spotkań studentów różnych kultur zorganizowanych dla podszkolenia umiejętności językowych. Ona jako nauczycielka angielskiego ceniła sobie możliwość porozmawiania z osobami z innych części globu. Jak się okazało, między studentami narodziło się uczucie, które obydwoje przypieczętowali zawarciem związku małżeńskiego.

Powrót do Afryki

Po ślubie para zamieszkała w Afryce. Natalia bała się, że społeczność i rodzina Franka jej nie zaakceptuje. Nic bardziej mylnego, dziewczyna została przyjęta z otwartymi ramionami. Afrykańczycy okazali się być bardzo towarzyscy i ciekawi, do tego głośni i bardzo rodzinni. Kobieta czuła się czasami osaczona bliskimi Franka, wybrnęła jednak z impasu dzięki poznaniu innych dziewczyn z Rosji zamieszkałych w Ghanie. Otwartość na rodzinę przyszła po urodzeniu dzieci. Dziś para ma ich czwórkę.

Tożsamość

Dzieci Natalii i Franka są dwujęzyczne. Mama mówi do nich po rosyjsku, a tata po angielsku. Świetnie odnajdują się w Afryce, ale wiedzą również o korzeniach matki. Jaką tożsamość wykształcą potomkowie pary? Czas pokaże, która kultura będzie im bliższa. Ważne, że mają wokół siebie wspierających rodziców.

Mieszanka genów

Dzieci, które przychodzą na świat w rodzinach wielokulturowych, zazwyczaj odznaczają się nietuzinkową urodą. Wielokrotnie pisaliśmy o Europejczykach, którzy łączą się w pary z Afrykanami. Jednym z przykładów jest małżeństwo ze Stanów Zjednoczonych, którego owocem jest córka Isla. Dziewczyna ma nietypowy kolor włosów i robi furorę w sieci. Jej mama pochodzi z Finlandii, a tata z Afryki.

Zobacz także: "Młodzież nie zachowuje dystansu". Broniarz mówi o powrocie dzieci do szkół
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(285)
Umba
4 miesiące temu
Jakoś śniade za białasów nie idą,dziwne?
Adam N 1973
4 miesiące temu
Jestem rasistą. Mówię to wprost. I nie tylko na forach, ale też znajomym w realu. Ten artykuł to promocja mieszania ras i wypełnianie planu Kalergi'ego. Chodzi o zniszczenie społeczeństw Europy poprzez wpuszczenie nachodźców i maksymalne wymieszanie ludzi. Tak by Polacy przestali być Polakami, Anglicy Anglikami, Szwedzi Szwedami. Tą skłóconą masą, która na dodatek będzie mieć niskie IQ, będą mogli łatwo zarządzać ci z grup które chcą wprowadzić New World Order. Acha, dla ułatwienia dla OMZRiK (Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych) gdyby chciał mnie zgłosić organom ścigania dodam że mieszkam w Gdańsku. Szef OMZRiK uciekł do Norwegii, gdy wyszły na jaw jego malwersacje finansowe
Polak
4 miesiące temu
Super rodzinka. Gratulacje :)
Nina
4 miesiące temu
Dużo Polek się związało nawet Turkami i żyją szczęśliwie,komu to przeszkadza jak żyją szczęśliwie, to tylko szczęścia takim życzyć , a jak komuś żal w dupe ściska, to kto jemu co broni każdy ma prawo do szczęścia nie ważne czy to Turczyk czy Gruzjanin itp. Każdy ma prawo do szczęścia tak, kto komu zabroni. Co nie którzy powinni najpierw zacząć od siebie, a potem niech oceniają innych. Jak dla mnie dzieci mają śliczne i też życzę im szczęścia i dużo miłości. Nie tylko kolor skóry się liczy, ale ważne żeby ludzie się dopasowywali i żyli szczęśliwie.
Pawel
4 miesiące temu
Jak to nyga już 4 zrobił jeszcze z 4 zrobi i do Niemiec trzeba będzie jechać na socjal
Łeee
4 miesiące temu
Myślałem, że będą pół na pół
Hi hi hi
4 miesiące temu
Makumba ładniejszy od niej ale maluchy jak zwykle fajne
Nowa
4 miesiące temu
Czarne i białe to zawsze zebra albo szachownica inaczej się nie da.
Czysta prawda
4 miesiące temu
To powinno być zabronione.
Ersonek
4 miesiące temu
Mam wrażenie, że połowa komentujących post ma stwierdzony deficyt intelektualny
Win7
4 miesiące temu
Nie jedna marzy o dużym twardym i czarnym tylko która się przyzna?
Bambo
4 miesiące temu
Sprubowała czarnego i niechciała innego 👌👌🤣
Już jus
4 miesiące temu
Co Wy z tym bogiem
Mario
4 miesiące temu
Ble, okropne
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić