aktualizacja 

Szok na weselu. Panna młoda zatańczyła dla pana młodego

636

Ponad 3 mln wyświetleń zebrało nagranie z wesela pewnej pary. Panna młoda postanowiła zrobić niespodziankę swojemu mężowi i zaprezentowała odważny układ do utworów Beyonce. Gościom wszystko się podobało, ale internauci skrytykowali pomysł kobiety. Zgodnie stwierdzili, że to nie miejsce na takie atrakcje.

Szok na weselu. Panna młoda zatańczyła dla pana młodego
Panna młoda zatańczyła dla swojego męża. (TikTok)

Na weselach coraz częściej pojawiają się różne atrakcje, które mają dodatkowo zabawić gości. Niektórzy zatrudniają specjalnych animatorów, inni wybierają pokazy magii lub teatr ognia. Są także pary, które same starają się zapewnić rozrywkę innym.

Zatańczyła dla pana młodego

Na TikToku pojawiło się wesele, na którym można zobaczyć właśnie taką atrakcję. Państwo młodzi, a właściwie panna młoda, zdecydowała się na zaprezentowanie oryginalnego tańca.

Kobieta założyła biały strój, który mocno odbiegał od standardowej sukni ślubnej. Wybrała obcisłe body z doszytym materiałem, który imitował bardzo krótką spódnicę. Do tego założyła podwiązkę i buty na wysokim obcasie.

Panna młoda zaprezentowała układ taneczny do kilku piosenek Beyonce. Pan młody siedział na środku sali i wszystko obserwował. Taniec był dla niego niespodzianką i o niczym wcześniej nie wiedział.

Kobieta doskonale sobie radziła, a na twarzach gości widać było zadowolenie. Po kilku chwilach do panny młodej dołączyły jeszcze dwie kobiety w takich samych strojach i wspólnie kontynuowały występ.

Chociaż uczestnikom wesela taniec się spodobał to internatom już nie. Pod nagraniem pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy skierowanych w stronę młodej. Większość osób uważała, że wesele nie jest miejscem na takie tańce.


To nieodpowiednie na wesele, może bardziej na wieczór panieński

Super to, ale mam niesmak, jeśli chodzi o miejsce i czas

Tylko czemu na przyjęciu, a nie tylko dla męża w domu?

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Polscy policjanci w Chorwacji. Co robią na miejscu?
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić