aktualizacja 

10 mln wyświetleń. Reakcja psa, gdy w domu pojawiło się dziecko

34

Na TikToku udostępniono kolejne nagranie z psem w roli głównej. Widać na nim jak troskliwy futrzak co noc odwiedza pokój dziecka i pilnuje jego bezpieczeństwa. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

10 mln wyświetleń. Reakcja psa, gdy w domu pojawiło się dziecko
Pies pilnuje dziecko. (TikTok)

Na TikToku na profilu "4pawsand2feet" pojawiło się rozczulające nagranie. Widać na nim rocznego Jaxona i jego puchatego psa, który co noc zamieniał się w troskliwą opiekunkę.

Pies czuwa przy łóżku niemowlaka

Pies co noc wchodził do pokoju dziecka i przesiadywał tam przez długie godziny. Rodzice Jaxona chcieli sprawdzić co jest tego powodem i zainstalowali w pokoju kamerkę.

Okazało się, że pies po prostu opiekuje się dzieckiem. Co noc wchodził do pokoju i sprawdzał, czy z małym Jaxonem wszystko w porządku. Wąchał go, oglądał, a następnie kładł się nieopodal drzwi i pilnował.

Filmik obejrzano już ponad 10 milionów razy. Jak w przypadku większości nagrań z psami oraz dziećmi - podbił serca internautów. Pojawiło się także setki komentarzy od zachwyconych osób, które uważają, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.

Cudne, zwierzęta kochają naprawdę i bezwarunkowo. To widać w 100 procent
Nie ma lepszego przyjaciela niż pies. Człowiek czy biedny, czy bogaty pies kocha tak samo mocno. Z ludźmi jest zupełnie inaczej
Nasz robił to samo i zawsze jak się dziecko budziło, to był pierwszy w pokoju.
Uwielbiam ludzi, którzy tak dobrze wychowali psy, że pokładają w nich całe swoje zaufanie i pozwalają na opiekę nad dziećmi i pilnowanie drzwi - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Pierwszy taki pies w Polsce. Po 9 latach pracy odchodzi na emeryturę
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić