Upiorne odkrycie w lumpeksie. Kobieta przymierzała marynarkę

94

Fanom lumpeksów w czasie zakupów zwykle towarzyszy dreszczyk emocji. Nigdy nie wiadomo, na jaką perełkę się trafi. Jedna z klientek second-handu ostatnią wyprawę będzie jeszcze długo wspominać. Wszystko przez to, co znalazła w kieszeni marynarki.

Upiorne odkrycie w lumpeksie. Kobieta przymierzała marynarkę
Kobietę zmroziło, gdy przeczytała notatkę z marynarki (Adobe Stock, Facebook, Adobe Stock, Facebook)

Sklepy z odzieżą używaną są coraz bardziej popularne. Wytrwali klienci w lumpeksach ubierają się od lat, często dzielą się swoimi opowieściami o zdobyczach, czy nietypowych znaleziskach. Jedną z takich osób jest pewna Amerykanka, która podczas wizyty w tego typu sklepie dokonała niecodziennego odkrycia.

Wypatrzyła marynarkę. Nie sądziła, co znajdzie w kieszeni

Kobieta udała się na zakupy do jednego z lokalnych sklepów. Na miejscu, przeglądając wieszaki i półki, znalazła marynarkę. Od razu postanowiła zobaczyć, jak ubranie będzie układać się na ciele. W przymierzalni odkryła, że coś znajduje się w kieszeni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Maciejczak robi zakupy w lumpeksie. "Nie wstydzę się tego"

Internautka, niewiele się zastanawiając, wyjęła niewielką kartkę. Okazało się, że ktoś zanotował na niej wiadomość.

"Pochowaj mnie w tym czerwonym kostiumie" - zapisała poprzednia właścicielka.

Chyba nie trzeba dodawać, jak mocno zaskoczyła kobietę ta wiadomość. Niestety, biorąc pod uwagę, gdzie znalazła się marynarka, prośba autorki najwyraźniej nie została spełniona.

"To smutne"

Amerykanka udostępniła fotografię marynarki i notatki na Facebooku. Pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci stwierdzili, że to dość smutne znalezisko. Ktoś nie spełnił ostatniej woli kobiety. Nie obyło się też bez żartów z całej sytuacji.

"Strzeż się. Martwa właścicielka może cię prześladować";
"Mam nadzieję, że została pochowana w czymś cudownym";
"Cóż, to mnie naprawdę zasmuca. Albo jej jedno skromne życzenie nie zostało spełnione, albo… Może żyje wiecznie!" - pisali internauci.

Kupując odzież w lumpeksie, trzeba mieć świadomość, że w kieszeniach oryginalnych jeansów czy kurtki poprzedni właściciel mógł coś pozostawić. Jak widać, nie zawsze są to przyjemne znaleziska.

Autor: ZS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić