o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Urocze nagranie podbija internet. Pies chronił małe dziecko

22
Podziel się

Na uroczym nagraniu widać jak pies kładzie się na schodach, żeby powstrzymać dziecko przed wspięciem się na górę. Mądry zwierzak delikatnie odsuwał malucha łapami i pilnował, żeby nic się nie stało. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Urocze nagranie podbija internet. Pies chronił małe dziecko
Pies uważnie pilnował małe dziecka. (Twitter.com)
bEpEAEqJ

Nagranie udostępnił jeden z użytkowników Twittera - Danny Deraney. Post szybko stał się popularny zdobywając ponad 30 tys. wyświetleń i niemal 2 tys. polubień.

Zadziwiająca inteligencja psa

Filmik pokazuje psa, który rozłożył się na schodach, żeby powstrzymać dziecko przed wspięciem się na górę. Za każdym razem kiedy maluch próbował ominąć psa, ten się przesuwał i delikatnie odpychał dziecko łapami.

bEpEAEqL

Po kilku próbach dziecko zmęczyło się i odeszło w drugą stronę. Troskliwy pies natychmiast za nim podążył, prawdopodobnie, aby pilnować go w innym miejscu.

Pod nagraniem pojawiło się setki komentarzy. Użytkownicy Twittera byli zachwyceni inteligencją i troskliwością psa, który tak uważnie pilnował dziecka.

bEpEAEqR
Inteligencja psów nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Skąd wiedzą, że dziecko będzie próbowało wspiąć się po schodach i potencjalnie zranić się. I temu zapobiegają. To jest po prostu niewiarygodne - powiedział jeden z użytkowników. - Niesamowity przykład ewolucji relacji między naszymi gatunkami! Niesamowite - czytamy w komentarzach.
Zobacz także: Dziecko w chodziku przed schodami. Dramatyczne nagranie z Azji
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEpEAErm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
babcia Jagien...
miesiąc temu
Psi opiekun mądrzejszy od człowieka - opiekuna, który nie pomyślał o zabezpieczeniu schodów.
Nina
miesiąc temu
Moja sunia nie śpi w domu,ponieważ mam alergię na sierść psa.Ma duży kojec częściowo zadaszony budę wyłożoną izolowaną, a wniej poduszkę z powłoczką.Dbamy o nią bardzo jest naszą pieszczochą obdziela nas swoją miłością.Wszyscy mówią o niej wesoły piesek.Kosztuje jak wszystko, uratowana dwa lata temu od babeszjozy. Więc nie uważam, że jestem złą panią bo nie śpi w domu.Ma swój i spotykamy się na podwórku.Więc wszyscy dbajmy o te nasze pociechy, bo one dbają o nas swoim ogromem miłości.
lili
miesiąc temu
taki pies to skarb
bEpEAErn
sos
miesiąc temu
a gdzie ten filmik ?????????
obserwator
miesiąc temu
Oj głupiutkie ludzie--przecież zwierzęta myślą i postrzegają tematy tak jak człowiek--tylko nie bardzo im zależy na nawiązywaniu relacji z człowiekiem, a jak tam któreś chce (lub też musi), no to odpali i potem wszyscy oh oh oh. Tylko psycholog powie, że pies nie myśli--ale to wynika ze sposobu realizacji nauki w cywilizacji zachodu--kto nie gada jak mentor i nie powtarza jego słów ten zdycha z głodu.
gosia
miesiąc temu
Psy to bardzo mądre zwierzęta, opiekuńcze i kochające ponad swoje psie życie.
GABI
miesiąc temu
pełno takich psów w schronisku, zacznijcie je w końcu w Polsce szanować . !!! kochać jak dziecko, dbać i ma spać w domu, jak człowiek ! ma kosztować ! a człowiek musi okazać choć by kurs że ukonczył kurs opieki nad psem, ile będę o tym powtarzać. nikt nie kontroluje komu daja psy w schronach, zoofile, bandyci, oprawcy, kto po adopcji ze schronu odwiedził psa ? inaczej mu obiecano a inaczej trafił, .trafił gorzej jak miał .masakra polska
ćma
miesiąc temu
już Henryk szósty (król angielski) powiedział (im więcej poznaję ludzi tym bardziej kocham psy)
przyrodnik
miesiąc temu
I to jest wspaniałe. Pieski potrafią być wspaniałymi opiekunami "swojej rodziny". Pies, kot w domu tak ale nie w bloku. Króliki w domu? Obłęd. Królik w przyrodzie staje się szybko zwierzęciem dzikim, coś na ten temat wiedzą w Australii. Niech zwierzęta z natury dzikie zostaną w przyrodzie.
eris
miesiąc temu
Normalne zachowanie psa, który ma geny pasterskich. Pilnuje swego mini-stadka, czyli tu dzieciaka i trzyma go zwyczajnie na danym obszarze. Jakby ktoś się jeszcze dziwił i roztkliwiał, to cóż... tak, po to ludzie udomowili psy, by przede wszystkim, były im przyjaciółmi, towarzyszami i były pomocne w domu czy obejściu ;) I jedyne co się zmienia przez tysiące lat, to podejście ludzi - zapominają o tym, hodują te piękne zwierzęta źle dobrane do metrażu mieszkań, domów, nie patrzą na przeznaczenie rasy wybierając dla siebie zwierzę, względnie trzymają na łańcuchach, totalnie ich nie doceniając i nie szanując.
Koko
miesiąc temu
Ale zauważcie jak wiedział ten piesek jaki ruch chce wykonać dziecko, jak tylko lekko ruszył noga to pies już zablokował, przewidział jego ruch. Niesamowite.
Buhahahaha
miesiąc temu
Śmieszy mnie naiwność czytających te wypociny. Filmik jak filmik ale dopisana do tego "historyjka" spowodowała lawinę bezmyślnych zachwytów. Tak się właśnie manipuluje "wolniej myślącymi".
Dziadek
miesiąc temu
Córka miała kiedyś takiego obrońcę. Nikt obcy jej nie mógł dotknąć a na domowników potrafił warczeć gdy mała dostawała czasem ochrzan. A najlepsze to że nie lubił się z nią bawić.
bEpEAErf
obrońcy przyj...
miesiąc temu
Psy i koty to nasi najwięksi przyjaciele bez skazy. Już dawno w kodeksie karnym powinny być zapisy kar dla tych, którzy działają przeciw tym zwierzętom. Nie, jakieś w zawieszeniu tylko ciężkie więzienie. Do tego czasu sami karzemy.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić