Urocze nagranie podbija internet. Pies chronił małe dziecko

35

Na uroczym nagraniu widać jak pies kładzie się na schodach, żeby powstrzymać dziecko przed wspięciem się na górę. Mądry zwierzak delikatnie odsuwał malucha łapami i pilnował, żeby nic się nie stało. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Urocze nagranie podbija internet. Pies chronił małe dziecko
Pies uważnie pilnował małe dziecka. (Twitter.com)

Nagranie udostępnił jeden z użytkowników Twittera - Danny Deraney. Post szybko stał się popularny zdobywając ponad 30 tys. wyświetleń i niemal 2 tys. polubień.

Zadziwiająca inteligencja psa

Filmik pokazuje psa, który rozłożył się na schodach, żeby powstrzymać dziecko przed wspięciem się na górę. Za każdym razem kiedy maluch próbował ominąć psa, ten się przesuwał i delikatnie odpychał dziecko łapami.

Po kilku próbach dziecko zmęczyło się i odeszło w drugą stronę. Troskliwy pies natychmiast za nim podążył, prawdopodobnie, aby pilnować go w innym miejscu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pod nagraniem pojawiło się setki komentarzy. Użytkownicy Twittera byli zachwyceni inteligencją i troskliwością psa, który tak uważnie pilnował dziecka.

Inteligencja psów nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Skąd wiedzą, że dziecko będzie próbowało wspiąć się po schodach i potencjalnie zranić się. I temu zapobiegają. To jest po prostu niewiarygodne - powiedział jeden z użytkowników. - Niesamowity przykład ewolucji relacji między naszymi gatunkami! Niesamowite - czytamy w komentarzach.
Zobacz także: Dziecko w chodziku przed schodami. Dramatyczne nagranie z Azji
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić