Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ORY
|

Został zatrzymany na lotnisku. Trudno uwierzyć, co przemycał w swoim ciele

28
Podziel się

Na jednym z lotnisk w Indiach doszło do zatrzymania mężczyzny, w którego ciele wykryto metal. Celnicy zabrali go na prześwietlenie. Wynik badania był zdumiewający.

Został zatrzymany na lotnisku. Trudno uwierzyć, co przemycał w swoim ciele
Prześwietlenie wykazało metal w ciele mężczyzny (CISF Twitter)
bEUgLqet

"Pomysłowość" przestępców jest w zasadzie nieograniczona. Przemycanie towaru, szczególnie narkotyków, w odbycie, jest już dość starą metodą, lecz mieszkaniec Indii postanowił przekroczyć wszelkie granice w tej kwestii. W odbytnicy ukrył cztery znacznych rozmiarów jajowate kule zawierające złoto w paście. 

To nie była wzykła kontrola  

Mężczyzna zidentyfikowany jako Mohammed Shereef planował podróż do stolicy Indii, New Delhi. Nie udało mu się jednak tam dotrzeć, ponieważ został zatrzymany na lotnisku w Imphal w północno-wschodnich Indiach. Podczas kontroli bezpieczeństwa przed wejściem na pokład samolotu zainteresowały się nim indyjskie Centralne Siły Bezpieczeństwa Przemysłowego (CISF), które wykryły obecność metalu w ciele mężczyzny.  

bEUgLqev

Po wstępnym przesłuchaniu mieszkaniec Kozkihode w stanie Kerala został zabrany do gabinetu lekarskiego, gdzie wykonano mu prześwietlenie rentgenowskie jamy brzusznej. Badanie wykazało, że głęboko w odbycie Shereefa znajdowały się cztery okrągłe opakowania, zawierające złoto w formie pasty. 

Niewiarygodna ilość złota ukryta w ciele 

Paczuszki zostały odzyskane w szpitalu. Ich waga wyniosła 909,7 g. Centralne Siły Bezpieczeństwa narodowego podały, że złoto wyciągnięte z odbytu mężczyzny jest warte około 4,2 miliona rupii, co w przeliczeniu daje ponad 224 tysiące złotych. Mohammed Shereef został następnie przekazany do departamentu celnego lotniska w celu dalszych przesłuchań. Został zatrzymany na 24 godziny, a następnego dnia wyszedł za kaucją. 

bEUgLqeB

Jeden z oficerów departamentu celnego lotniska w Imphal zdradził anonimowo "The Indepentent", że mężczyzna twierdził, że był jedynie przewoźnikiem złota, a nie jego właścicielem. Służby badają, jaki faktycznie był jego udział w przemycie. Mohammed Shereef jest bowiem właścicielem firmy odzieżowej i nigdy wcześniej nie był karany za tego typu przestępstwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEUgLqeC
Zobacz także: Inwestycje w złoto. "Bezpieczna przystań, przyciąga inwestorów"
bEUgLqeW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
Marzena
2 miesiące temu
Co to jest złoto w paście?
LGBT+
2 miesiące temu
A Biedroń się tylko śmieje z wielkości tych kulek.
ZłotyAskromny...
2 miesiące temu
W Polsce wystarczyło by aby przemytnik założył koloratkę a całe złoto nawet i parę kilogramów odlał na krzyż i wszyscy celnicy i pogranicznicy na kolanach całowali by przemyt ze łzami w oczach i wzrokiem wpatrzonym w niebo !
bEUgLqeX
Hwdp
2 miesiące temu
Jak dalej będą nam serwować takie podwyżki to trzeba będzie ćwiczyć mięśnie odbytu zeby robić przemyt i na nim dorobić bo rząd się wyrzywi , policji też dadzą bo kto by ich bronił a obywatele niech zdychaja.
WOJTEK
2 miesiące temu
POWTARZAM JEDZENIE NA ZAŚ POTEM
dar dla wodza
2 miesiące temu
Powinni go wypuścić, bo facet wiózł dary dla Jarosława małego zwanego Wielkim
dar dla wodza
2 miesiące temu
Powinni go wypuścić, bo facet wiózł dary dla Jarosława małego zwanego Wielkim
jaa
2 miesiące temu
to był biedroń hahahah
mj82
2 miesiące temu
Złoto i brąz.
ten z Wrocka
2 miesiące temu
Przemyt w każdym kraju jest przestępstwem(!). Więc się nie dziw!
Człek
2 miesiące temu
Na lotniskach mają teraz takie zabezpieczenia bo ostatnio nie mogłem przez bramkę przejść bo miałem w kieszeni tylko zwykłą mała materiałową maseczkę a jeśli ktoś zapomni czegoś wyjąć dodatkowo jeszcze inaczej sprawdzają
Edi
2 miesiące temu
"To nie była wzykła kontrola " ?????
TrzaPowiedzie...
2 miesiące temu
Co to znaczy 'wzykła kontrola'
bEUgLqeP
Mati
2 miesiące temu
Połowa par małżeńskich lat 80 tych ma obrączki przemycane z ZSRR przez obywateli Polski w lipcu lub ci....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić