Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Artykuł Sponsorowany
|

Zostań duszą towarzystwa z feromonami Passion for Him

0
Podziel się:

Spośród licznych sposobów na przyciągnięcie płci przeciwnej na wyjątkową uwagę zasługują feromony, ponieważ korzystanie z nich potrafi na swój sposób „odblokować” pewne bariery użytkownika, a przy tym zachęcić kobiety do kontaktu. Takich produktów jest na rynku sporo, dlaczego więc warto postawić na Passion for Him?

Zostań duszą towarzystwa z feromonami Passion for Him
(Materiały prasowe)

Feromony – co to?

Feromony to bezwonne substancje lotne licznie występujące w środowisku naturalnym. Są odbierane przez narząd nosowo-lemieszowy i zmysł węchu. Ich znaczenie jest ogromne, ponieważ to właśnie te związki pomagają osobnikom wielu gatunków odnaleźć oraz zwabić partnerkę. Niestety, ludzie co prawda produkują je, jednak ich skuteczność jest niewielka, ponieważ przestały być potrzebne podczas tysięcy lat ewolucji. Z tego powodu należy wiedzieć, że spotykane na rynku feromony nie są naturalnymi substancjami, ale syntetykami o dobrze opracowanej formule i wysokiej efektywności.

Nieśmiałość a feromony

Niemałym problemem wielu mężczyzn jest ich nieśmiałość. Dzisiejsze czasy są dość specyficzne i wymagają odpowiedniego pędu życia oraz umiejętności wyrażania głośno swoich opinii, ponieważ w przeciwnym wypadku człowiek zniknie w tłumie. Do tego dochodzi fakt, że przez brak „siły przebicia” bardzo trudno jest poznawać nowe osoby, a także zaznaczać pomysły podczas pracy zespołowej. Nie ma nic dziwnego w tym, że pewni siebie ludzie osiągają wiele, ponieważ przede wszystkim nie boją się próbować. Dla niektórych może się to wydawać nierealne, a tymczasem jest w pełni możliwe, a kluczem do takowego sukcesu są feromony dla mężczyzn Passion for Him!

Działanie feromonów jest silnie uzależnione od aktywności narządu nosowo-lemieszowego (VNO), ponieważ ten głównie odpowiada za przetwarzanie informacji zawartych w owych substancjach. Jego neurony łączą się z różnymi częściami mózgu, szczególnie tymi odpowiedzialnymi za behawioryzm seksualny i układ rozrodczy.

Feromony dla mężczyzn Passion for Him

Passion for him to wyjątkowe feromony, które znacznie mogą pomóc w przypadku wieczornego flirtu, zwabiając płeć przeciwną i budując poczucie bezpieczeństwa. Dochodzi do tego fakt, że nie są to wyłącznie omawiane wyżej substancje, ponieważ preparat wzbogacono o bardzo ładną kompozycję perfum, które dodatkowo „zahipnotyzują” kobiety w towarzystwie użytkownika.

Jakie nuty zapachowe znajdują się w passion for him? Nuta bazy: paczula, drzewo gwajakowe, ambra, nuta serca: wawrzyn (laur), nuta głowy: nuty morskie, skórka z grejpfruta. Produkt dostępny jest w sklepie świat doznań pod tym adresem. Produkt ten stał się również zwycięzcą rankingu feromonów zapachowych dla mężczyzn w portalu Terdeals.

Jakie feromony znajdują się w omawianym produkcie i na co wpływają? W składzie preparatu występuje alfa androstenol (zachęca do kontaktu), beta androstenol (działa kojąco na płeć przeciwną i podkreśla męskość), androstenon (wzbudza u innych respekt), androstadienon (odpręża kobiety i zachęca do zabawy).

Feromony dla mężczyzn można używać tak samo, jak zwyczajne perfumy. Należy więc spryskać skórę szyi i/lub nadgarstków.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić