Jakub Artych
Jakub Artych| 

Nagranie z Warszawy. Wjechał w Mercedesa

19

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na warszawskim Wilanowie. Na krótkim filmie widzimy, że skuter wjechał w boku czarnego mercedesa. Wina nie była jednak po jego stronie.

Nagranie z Warszawy. Wjechał w Mercedesa
Wypadek Mercedesa ze skuterem. Chwila grozy na Wilanowie (YouTube)

Kanał "STOP CHAM" publikuje nagrania z kierowcami, którzy łamią przepisy ruchu drogowego albo ich zachowanie na drodze można zaklasyfikować jako niekulturalne. Na niektórych filmach widać, jak między kierującymi dochodzi do awantur na jezdni lub rękoczynów.

Tym razem doszło do groźnego wypadku na warszawskim Wilanowie. Na krótkim filmie widzimy, że skuter wjechał w boku czarnego mercedesa. Wina nie była jednak po jego stronie.

Kierujący skuterem wjeżdża na zielony na skrzyżowani i uderza w Mercedesa, który przecina skrzyżowanie już na czerwony świetle dla jego kierunku. Kierujący skuterem trafił do szpitala - czytamy w opisie filmu na Facebooku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Prosto z Euro". Żelazny: Ten styl Probierza stał się viralem

Wypadek wyglądał bardzo groźnie, jednak na szczęście kierowca skutera wstał o własnych siłach. Internauci, którzy licznie komentowali ten film, nie zostawili na kierowcy Mercedesa suchej nitki.

Jak wylądował w szpitalu, to kierowcy Mercedesa prawko zatrzymali do decyzji sądu. Za taki przejazd na czerwonym świetle i spowodowanie wypadku, sąd powinien mu to prawo jazdy odebrać całkowicie - podkreśla internauta.
Piesi przechodzący na przejściu i rowerzyści bardzo pomocni, brawa dla nich - ironizuje kolejna osoba.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wypadek Mercedesa ze skuterem na warszawskim Wilanowie #1520 Wasze Filmy

Ile wypadków drogowych w Polsce?

Jak podkreśla portal mubi.pl, w całym ubiegłym roku w Polsce z winy kierujących pojazdami doszło do 19 058 wypadków, co daje aż 91 procent z łącznej liczby 20 936 wypadków. Wspominając o tych statystykach, warto nadmienić, że w porównaniu z rokiem 2022 mamy do czynienia z niewielkim spadkiem, o 1,8 procent liczby wypadków.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić