aktualizacja 

Sceny grozy na Zakopiance. Wszystko nagrała kamera

197

10 grudnia na Zakopiance doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku. Samochód osobowy wpadł w poślizg i zakończył manewr wyprzedzania lądowaniem w rowie. Niebezpieczny moment nagrała kamera zamontowana w innym aucie.

Sceny grozy na Zakopiance. Wszystko nagrała kamera
Samochód wpadł do rowu (YouTube, STOP CHAM)

Ostatnie dni nie są łaskawe dla kierowców. W wielu rejonach Polski pojawiły się intensywne opady śniegu, które w niektórych miejscach spowodowały prawdziwy chaos. Niestety drogi pełne błota pośniegowego, w połączeniu ze słabą widocznością i minusowymi temperaturami, były gotową receptą na rozmaite wypadki samochodowe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Klapa ludzi Morawieckiego? "To postępująca erozja"

Sytuacja pogodowa w kraju wpłynęła na bezpieczeństwo kierowców. Od pojawienia się pierwszych opadów śniegu do sieci zaczęły regularnie trafiać nagrania wideo przedstawiające wypadki. Niestety wielu zmotoryzowanych za nic ma zimową aurę i nie zamierza ściągać nogi z gazu. Konsekwencje nieodpowiedzialnych zachowań widać na filmikach.

Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia doszło tym razem na Zakopiance. Podczas wyprzedzania na DK7 w kierunku Krakowa samochód osobowy wpadł w niekontrolowany poślizg. Zasiadająca za kierownicą seata osoba nie potrafiła odzyskać nad nim panowania i w konsekwencji wpadła do rowu. Zatrzymała się w nim dopiero po kilkukrotnym przekoziołkowaniu. Sytuacja mogła zakończyć się znacznie gorzej, gdyż o mały włos nie uderzyła w inny pojazd.

Zarejestrowany kamerą wypadek wyglądał bardzo niebezpieczne. Nie ma jednak informacji na temat zdrowia osób, które podróżowały seatem. Wideo wzbudziło duże zainteresowanie ze strony internautów. Wielu komentujących wytknęło sprawcy zdarzenia, że nie zachował odpowiedniego bezpieczeństwa i rozwagi na drodze.

Kaskader, drifter i akrobata w jednym. Ten człowiek ma wszystko oprócz rozumu i wyobraźni - napisał komentujący.
Wzorowa postawa tego, którego wyprzedzał - zwrócił uwagę internauta.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić