Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

11 listopada to dla niej podwójne święto. Wzruszające zdjęcie Wojciechowskiej

10

Nie ma w Polsce osoby, która nie kojarzyłaby, kim jest Martyna Wojciechowska. Prezenterka, choć zrobiła sobie na razie przerwę od telewizji, wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. W piątek wstawiła zdjęcie w towarzystwie taty - Stanisława Wojciechowskiego. Wszystko za sprawą urodzin, które obchodzi właśnie 11 listopada. W poście wyjawiła również, co mu zawdzięcza.

11 listopada to dla niej podwójne święto. Wzruszające zdjęcie Wojciechowskiej
Martyna Wojciechowska (AKPA, AKPA)

Martyna Wojciechowska jest jedynaczką. Nic więc dziwnego, że ze swoimi rodzicami - Joanną i Stanisławem Wojciechowskimi jest bardzo związana.

W tym roku obchodzili oni 49. rocznicę ślubu. Sama Martyna nie kryła wzruszenia. - Miałam szczęście dorastać w domu, który stworzyli, od najmłodszych lat czułam ich miłość i wsparcie - dzieliła się z fanami swoją refleksją dziennikarka.

Moi kochani rodzice — Asia i Stasio Wojciechowscy — bez nich nie byłabym tym kim jestem, przede wszystkim, dlatego że oni mi pokazali, że nie można żyć tylko dla siebie. Warto pomagać, warto dzielić się z innymi, szczególnie jeśli jesteśmy w tej uprzywilejowanej pozycji i możemy sobie na to pozwolić - mówiła wówczas "Plejadzie".

To ma dzięki tacie

Dziennikarka, choć na razie wycofała się z pracy w telewizji, wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się swoimi refleksjami i zdjęciami z fanami. W piątek 11 listopada wstawiła zdjęcie z tatą.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Mój kochany tata Stanisław… Właśnie skończył 88 Lat! - napisała.

Martyna pochwaliła się, że to właśnie on nauczył ją wytrwałości. - Tata nauczył mnie sięgać po niemożliwe, nie cofać się przed pierwszą przeszkodą, tylko trwać, robić swoje. Pomimo wszystko - dodała.

Prezenterka wyznała również, że to dzięki niemu zainteresowała się motoryzacją. - To właśnie w jego warsztacie samochodowym narodziła się moja pasja do motoryzacji i tam powstało marzenie o rajdach samochodowych. To dzięki temu w wieku 17 lat miałam już licencję wyścigową i zaczęłam startować w zawodach. Bo nigdy nie wątpił w moje marzenia - kontynuowała.

Wiecie, że ma każdy wycinek z prasy na mój temat? Nawet taki wielkości znaczka pocztowego! 200 lat, tato! - zakończyła posta.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić