55-letnia gwiazda TVP poszła na studia. Zaskakujący wybór

12

Anna Popek nie lubi się nudzić. Odpowiednio organizuje swój czas, co pozwala jej na systematyczne poszerzanie horyzontów. Gwiazda TVP niedawno zapisała się na studia. W jaką stronę zmierzyła popularna dziennikarka? Wybór kierunku może zaskoczyć.

55-letnia gwiazda TVP poszła na studia. Zaskakujący wybór
Anna Popek (Licencjodawca, AKPA)

Anna Popek to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Dziennikarka na co dzień skupia się nie tylko na pracy. Ostatnio ujawniła, że znów została studentką!

Popek wcześniej ukończyła studia na takich kierunkach jak przywództwo, przedsiębiorczość, a także partnerstwo na SGH. Poza tym ma za sobą filologię polską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pisowskie rachuby zawiodą? Wskazał drugą stronę gry na czas

Na czym skupiła się tym razem? Popek postanowiła zgłębić wiedzę z zakresu MBA. Są to podyplomowe studia dla kadry zarządzającej.

Zabieram się za kolejne studia, MBA. Jestem na początku nowej drogi - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Dlaczego często powraca na uczelnię? Popek uważa, że nauka odmładza. Właśnie to jest głównym powodem jej postępowania.

Anna Popek nie lubi odpoczywać. To ją nudzi!

O kulisach swojego życia Popek opowiedziała na Instagramie. Wyraźnie dała do zrozumienia, że lenistwo nie jest stworzone dla niej.

Wypoczęliście w weekend? Mam nadzieję, że tak? U mnie, odkąd studiuję na Akademii WSB niedziele bywają zajęte. Ale lubię się rozwijać i lubię pracować. Ktoś mnie zapytał: a nie chciałabyś po prostu leżeć i pachnieć? - zapytała.
Nie znam takiego stanu w wymiarze dłuższym, niż pół dnia. Potem się nudzę. Zresztą pracowitość jest cnotą, która zaprowadziła mnie tu, gdzie jestem teraz. Nie twierdzę, że osiągnęłam szczyty, ale sumiennie zapracowałam na to, co mam. I chyba wolę takie życie, niż luksusowe lenistwo - podsumowała Anna Popek.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić