aktualizacja 

A to niespodzianka! Jakimowicz dostał nowy program? "Nieprawdopodobna propozycja"

702

"Nie ma co dłużej utrzymywać tajemnicy" - pisze Jarosław Jakimowicz. Wyrzucony z TVP kontrowersyjny prowadzący zamieścił na Instagramie wideo. Wynika z niego, że nie zamierza żegnać się z mediami. "Dostałem nieprawdopodobną propozycję" - dodaje Jakimowicz.

A to niespodzianka! Jakimowicz dostał nowy program? "Nieprawdopodobna propozycja"
Jarosław Jakimowicz przerwał milczenie (AKPA)

Wszystko wskazuje na to, że Jarosława Jakimowicza nie zobaczymy już w TVP. Po tym, jak na jaw wyszło jego zachowanie w stosunku do współpracujących z nim kobiet (list zarzutów jest bardzo długa), nowe szefostwo TAI postanowiło mu podziękować.

Jakimowicza po kolei usuwano z kolejnych programów, sukcesywnie obniżano wynagrodzenie, aż w końcu unieważniono przepustkę. W odpowiedzi były prezenter rozpoczął krucjatę przeciwko TVP na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Trzaskowski zapytany o słowa Jakimowicza. Ten gest mówi wszystko

Obrażał dawne szefostwo, wywlekał brudny i zdradzał kulisy prywatnych rozmów. Wyglądało to tak, jakby nie mógł przełknąć zwolnienia z ciepłej posadki.

Jeśli jakimś cudem są wśród was fani Jakimowicza, to macie powody do radości. Wygląda bowiem na to, że przebrzmiały aktor nie pożegnał się z kamerą na dobre. W czwartek po południu na Instagramie zamieścił filmik, z którego wynika, że już niedługo zobaczymy go w nowym programie.

"Nie ma co dłużej utrzymywać tajemnicy. Coś, o czym wiedziałem, że nastąpi po ewentualnej zmianie po wyborach, następuje o wiele szybciej" - pisze Jakimowicz.

Były prezenter TVP dodał, że dostał "nieprawdopodobną propozycję". Na nagraniu Jakimowicz siedzi przy blacie, za nim widać green screen, a przed nim kamery. Z jego zapewnień wynika, że jeśli chodzi o poglądy i podejście do takich spraw jak religia, polityka czy nacjonalizm, błędnie pojmowany jako patriotyzm, to niestety nic się nie zmieniło.

Przesłanki na temat przyszłości prezentera pojawiły się już kilka tygodni temu. Na poprzednim koncie - które Instagram zawiesił - Jakimowicz opublikował wideo wyglądające jak czołówka programu publicystycznego.

Kiedy zadebiutuje program Jakimowicza? Tego nie wiadomo. Podobnie jak tego, gdzie będzie emitowany i jaki będzie nosił tytuł.

"Dajcie chwilę. Takie projekty lubią ciszę" - pisze tajemniczo Jakimowicz, który taktycznie wyłączył możliwość komentowania posta.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: GAK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić